Svět skončil, a tak jsem jel - Na kole Střední Amerikou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Byl leden 2013, svět už měl být téměř dva měsíce v kolapsu po svém konci a přežít měli jen ti k tomu předurčení. Rozhlédl jsem se kolem. Pohled na billboardy a plakáty s tvářemi arogantních politiků dával tušit, že ne vše je úplně v pořádku, vtíravá středoevropská zima se drala pod kabát a na nohou mne záblo. Cesta za snem se zdála být rovná, bez zbytečných hrbolů a zatáček. A starý svět vlastně skončil. Nezbývalo než vyrazit a přesvědčit se… Mexický Yucatán » Belize » Guatemala »El Salvador » Honduras » Nikaragua » Kostarika » Severní Panama Jen málo českých cyklocestovatelů navštívilo země Střední Ameriky. Jan Evják navíc pronikl až do jejich nitra, do nebezpečných oblastí, kam se cizincům nedoporučuje cestovat. A pořídil jedinečné fotografie, které běžně cykloturisté ze svých cest nevozí. V jeho knize je i mnoho praktických informací, které z průvodců nevyčtete....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298390/svet-skoncil-a-tak-jsem-jel-na-kole-Gc5-298390.jpg 4.67
Žánr
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno, Cykloknihy
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Svět skončil, a tak jsem jel - Na kole Střední Amerikou

Přidat komentář
kilometr
25.08.2020

S podobnými knihami se dnes v regálech knihoven setkáme celkem často a jejich kvalita je proměnlivá.Každý autor potkává na cestě nějaké to nebezpečí a kochá se nádherou přírody.Lidi jsou na cestách milý,ale i na pár ran do zubů.V této knize se povedly fotky(100%).Příběh je čtivý,ale autorovo "brečení" nad nedostatkem peněz(loď na kterou nemá je proto smradlavá?),to trochu kazí.65%.

zuzka7800
25.09.2017

Poutavé čtení, které vtáhne do děje a rozvíří vaši představivost, ať jste nadšeným cyklocestovatelem, dovolenkářem nebo jen nadšencem vzdálených míst. Autor přenese své pocity skrze papír a vy nadšeně obracíte každý list čekající další dobrodružství... Za mne prosím o další knihu s obdobným nadhledem, jemným sarkazmem i dokumentární hodnotou.


Štítky

Střední Amerika Guatemala Nikaragua Kostarika

Autor knihy

Jan Evják
česká

Kniha Svět skončil, a tak jsem jel - Na kole Střední Amerikou je v

Právě čtených1x
Přečtených7x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených2x
Knihotéce4x
Chystám se číst2x
Chci si koupit1x