Svět očima psychotronika

Svět očima psychotronika https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406719/mid_svet-ocima-psychotronika-BJp-406719.jpg 3 4 3

Člověk, který pozorně sleduje přírodu a Vesmír, zjistí, že mnoho věcí se dá dělat jednoduchým způsobem, protože naše myšlenka má velice silnou energii. A právě jedna ze silných myšlenek stála u zrodu této knihy. Autor v ní zájemcům o psychotroniku, alternativní medicínu a léčitelství přibližuje různé techniky, směry a jejich kombinace i legendární postavy z této oblasti. Čtenář tak získá hluboký vhled, dokonalou orientaci a nalezne směr, který je pro něj nejvhodnější. Výpravná a názorná publikace je sestavena tak, aby ji pochopili i lidé, kteří tuto problematiku dosud blíže nepoznali. Autor do ní zařadil vlastní poznatky, které získal studiem a především celoživotní praxí. Díky tomu dokáže každý prakticky srovnat všechny svoje energetické úrovně, tělo, mysl a duši.... celý text

mariva
14.05.2019 3 z 5

Zajímavý přehled jednotlivých oborů a pojmů psychotroniky - v některých oblastech příliš stručný, ale je už na každém, aby si případné další informace dohledal. Kniha má sloužit k základní orientaci a tento účel splňuje.

iceVS
14.05.2019 3 z 5

Zajímavý pohled na tajemno a záhadno i pro toho, kdo je Nevěřící Tomáš... Ale spíš jen tak pro zpestření.

vodnář
11.05.2019 4 z 5

Srozumitelně a přehledně napsaná knížka s velmi povedenou grafikou, která nás uvádí do světa "skrytých energií", které na nás působí bez ohledu na to, zda si to někdo nechce připustit. Knížka má obsahově podobu spíše encyklopedie psychotroniky, nezpracovává jednotlivá témata do hloubky, čtenáři poskytuje jen základní informace o dané problematice. To je trochu škoda, protože ji pak nelze v řadě případů využít pro praxi. Člověk by musel shánět podrobnější informace v jiných knihách a tam zase nemusí být zaručena kvalita poskytovaných informací.