Věčný polibek temnot

Věčný polibek temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93341/bmid_vecny-polibek-temnot-I1c-93341.jpg 4 307 50

Svět nočních lovců série

< 2. díl

Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nich. A k tomu miluje jiného upíra! Kira Gracelingová, soukromá vyšetřovatelka z Chicaga, měla toho rána prostě jen dál jít svou cestou. Smysl pro povinnost jí však nedovolil přeslechnout bolestivé sténání, vycházející před úsvitem z opuštěného skladiště. A tak se ocitla ve světě, který si uměla představit jen ve svých nejhorších snech. V jeho středu stojí Mencheres, mladý a sexy upírský mistr, potomek starověkých egyptských faraonů a dědic jejich moci. Za tisíce let na světě však už ztratil chuť žít dál. Ale pak se objevila Kira a odvážně čelila smrti, jen aby ho zachránila. Takovou ženu ještě nepoznal, a tak není divu, že se do ní zamiloval. Ale musí ji nechat odejít zpět do jejího obyčejného světa. Kira však na něj také nemůže zapomenout. Všude ho hledá, až se omylem zaplete do nebezpečné hry Mencheresových nepřátel. Není jiné cesty: z Kiry se musí stát také upír. Dokáže její láska porazit hrozivou tmu v Mencheresově nitru a zároveň zničit zločinné intriky jeho závistivých odpůrců?... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Baronet

Eternal Kiss of Darkness , 2010

witchersbitch
19.02.2017 5 z 5

mně se to prostě líbilo :-) ačkoli u nočních lovců mi přibývající díly připadaly slabší, tady je vidět, že autorce začátky příběhů hrdinů prostě jdou.. Jsem zvědavá na další!

tatafa
06.01.2017 3 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá mini série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

Ewik
27.12.2016 5 z 5

Já jsem velmi spokojena. Neuvěřitelně rychle plynoucí děj mě pohltil a bavil. Mencheres je úžasný, a kdo by to byl řekl...má nejen smysl pro humor, ale je i docela hovorný. :-)Tím, že mu autorka věnovala samostatnou knihu mě potěšila, protože mi dala možnost ho lépe poznat. Moc fajn čtení a už se těším na další díly.

CHESS
02.06.2016 3 z 5

Rozhodně lepší než první díl!

cukrovka
03.04.2016 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Bylo zajímavé dozvědět se něco víc o Mencheresovi který vystupuje i v sérii Noční lovci. Sympatický hlavní hrdina a velmi odvážná a úžasná hlavní hrdinka.

jitka7
30.12.2015 4 z 5

Lepší než první díl. Hlavní hrdina je naprosto úchvatný. Všechny postavy v knize se mi moc líbí. Moc dobře napsané. Jak už jsem psala předtím, nemůžu se dočkat, až budou další díly o dalších hrdinech.

Indysa
24.08.2015 4 z 5

Velmi dobré zpracování upířího tématu, člověk se ocitne zase v úplně jiném ději než je zvyklý ze slavného Stmívání, či Draculy. Kniha mě bavila, ale mezi obrovské BOOM, bych ji nezařadila.

Dandulka
21.08.2015 5 z 5

Autorka se zlepšuje knihu od knihy a to je moc dobře.

zabicka.1110
06.08.2015 5 z 5

cetla jsem ze v americe jsou i dalsi dily i o vladovi a ianovi myslite ze budou i tady?

sibrinka
02.06.2015 5 z 5

kniha je dokonalá, krásný děj. Četla jsem ji už 3x a pořád jí nemám dost :D :)

*Pájuše*
10.01.2015 4 z 5

První díl mě moc nezaujal, ale tenhle splnil veškerá moje očekávání. Postava Menecherese je propracovaná, děj rychle utíkal a i když to nedosáhlo na plný počet hvězd, musím říct, že čtení jsem si užila! :-)

Betnka81
09.11.2014 5 z 5

Tato kniha se mi staršne moc líbila a doufám, že přeložei i sérii o Vladoi , protože tato autorka je fakt super :D

Aurorita
27.10.2014 4 z 5

Tato knížka mě naprosto uchvátila, ostatně jako všechny od Jeaniene. Přestože jsem Mencherese v sérii Noční lovci moc nemusela, v této knížce jsem si ho opravdu oblíbila. A Kiru jakbysmet. Nebyla tam žádná otravná prázdná místa, která bych měla chutˇ přeskakovat. Jen mě mrzelo, že jsem věděla, jak kniha dopadne, takže jsem byla připravená o pár překvapení. Samozřejmě na hlavní sérii s Bonesem a Cat rozhodně nemá, ale i tak jsem si jí moc užila.

Beni
28.09.2014 5 z 5

Druhé díl ze série Svět nočních lovců - mně osobně tento díl přišel lepší než předchozí. Mencheresovi a Kiře jsem tu jejich lásku prostě tak strašně přála (to Spadeovi a Denise samozřejmě taky - a jak) Mencheres bych chudáček tak strašně dlouho bez lásky a opuštěnej, že nakonec musel najít svoji Temnotu!!! :-D

Ivanka83
14.09.2014 5 z 5

Tato kniha i předešlý díl se mi moc líbily. Přečetla jsem jedním dechem. Jistě sáhnu i po jiné sérii této spisovatelky :-)

Lorrainee
25.06.2014 4 z 5

na to že je to ve své podstatě jen doplňovací serie je to moc dobré.

Andílek13
11.05.2014 5 z 5

Velice podařená série. První díl byl o trošičku lepší než druhý, ale moc hezký námět :)

malagelo
03.03.2014

Jestli chcete také příběh Vlada Tepeše (v originále jsou již 2 díly) pomozte v naléhání na nakladatelství Fantom Print. Ptala jsem se zda plánují vydání a zde je odpověď: Letos určitě ne. Jak to bude příští rok je otázkou. Ale je to vlastně jednoduché, čím lépe se bude Frostová prodávat, tím je větší šance na další knížky.

esussi
14.02.2014 5 z 5

Mencheres mi byl už od začátku hodně sympatický, a tento díl mi zatím přišel od Jeaniene nejlepší. V tomto žánru si proto rozhodně zaslouží 5*

Catie_
17.01.2014 4 z 5

Tenhle díl byl lepší než ten předešlý. Kira se mi líbila více než Denise. A možná to bylo i tím, že tam byl Vlad :).

upíři erotika ghúlové

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Věčný polibek temnot je v