Svět hry Cyberpunk 2077

Nahlédni do temné budoucnosti, kde násilí, útlak a kyber implantáty nejsou jen běžnými nástroji – jsou doslova nezbytné k tomu, aby ses dostal dopředu. Prozkoumej různé čtvrti, gangy a historii Night City. Zjisti všechno možné o technologiích zítřka a prostuduj kybernetiku, zbraně a vozidla ze hry Cyberpunk 2077. Dark Horse Books a CD Projekt Red představují rozsáhlý průzkum bohatého prostředí hry Cyberpunk 2077. Tato perfektně sestavená kniha obsahuje všechno, co potřebuješ vědět o historii, postavách a světě dlouho očekávaného RPG od tvůrců videoherní série Zaklínač....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454508/big_svet-hry-cyberpunk-2077-16i-454508.jpg 4.425
Literatura světová, PC literatura

Vydáno: , Fantom Print, Crew

The World of Cyberpunk 2077, 2020

Kniha Svět hry Cyberpunk 2077

petaSk

Pěkné doplnění ke hře. Jedná se o popis světa, vznik Night city, jeho politiku a průřez sociálními vrstvami. Pro nehráče asi nemá moc smysl, stejně jako pro ty, kteří by se rádi dozvěděli něco dalšího o postavách, ty zde byly pouze okrajově zmíněny.
Za mě povedená publikace.

DeedeezMarsu

Krásně se na ni kouká, docela dobře se i čte. Vysvětlí pozadí i reálie, atd. Překládal to bohužel někdo, kdo hru nehrál, takže je tam bohužel spousta konin.

QEDS

Pokud se chystáte hrát Cyberpunk 2077 a nebo již máte odehráno, pak určitě doporučuji přečíst. Pro ty kteří hrát nechtějí tato kniha moc nemá smysl. Kniha neobsahuje žádné příběhové spoilery, což je fajn. Kniha pomůže se základy orientací ve hře a vysvětluje svět Cyberpunk 2077. Jak vznikl, co je v něm důležité, na co si dát pozor... Pokud máte již odehráno a patříte mezi ty kteří si pročítají vše co jim hra předloží, pak pro vás kniha moc nemá smysl, jelikož se ze hry v průběhu vše dozvíte. Pokud ale nečtěte všechen text, pak kniha skvělé poslouží jako doplněk znalostí a zajímavostí.

Candide

(+ SPOILER) Skvělá práce, která každému fanouškovi rozšíří obzory a příběhy ze hry zasadí do kontextu. Jen bacha na zklamání, Keanu tam není ani na jednom obrázku :)).

GoodGames

Svět hry Cyberpunk 2077 je kvalitným herným sprievodcom. Na 192 stranách sa dozviete množstvo zaujímavých vecí, ako napríklad vývoj sveta až po rok 2077, rozdelenie jednotlivých častí mesta Night City a ich opis, rozdelenie spoločnosti v meste, informácie o jednotlivých klanoch, zbraniach, kybernetických implantátoch a podobne. Kniha obsahuje veľké množstvo ilustrácií a konceptov a celkovo sa jedná o veľmi vhodný doplnok pre všetkých fanúšikov hry.

Mickhesh

Jeden z nejlepších herních guidů co mám doma. Textově i graficky obsáhlé a dobře zpracované.

Pan_Skala
31.12.2020

Určitě ideální na přečtení před prvním hraním neboť pak hráč aspoň tolik netápe v určitých věcech. Jistě časem by je ve hře pochopil případně určité část textu i našel, ale určitě mi to hodně pomohlo pro pochopení při prvním hraní. A hlavně to splnilo ten účel, že mě to ještě více nalákalo i když jsem si myslel, že to není možné.

DennisMoore
26.12.2020

Klobouk dolů před autory. Herní svět Cyberpunku 2077 je propracovaný a uvěřitelný, no a tahle kniha to všechno dotahuje k maximální dokonalosti, když vám ukáže, jak velkou práci si tvůrci dali s jeho stavbou. Prostřednictvím fiktivních reportáží, článků, encyklopedie i rozhovoru, pomocí falešných reklam a úchvatných ilustrací (nevím, jestli to jsou concept arty ke hře, nebo vznikly speciálně pro knihu, a je mi to jedno) vás důkladně seznámí s historií zhruba od roku 2020 do roku 2077, vysvětlí vám, co se to s naším světem stalo, jaké korporace se dostaly k moci a jak, proč se válčilo a k čemu to vedlo... Propracovanou mytologii mají i značky dopravních prostředků nebo zbraní, gangy obývající Night City, psychovize je popsána tak, že byste se nedivili, kdyby vám ji začal zítra někdo nabízet... Je toho hodně a je to super. S klidným svědomím bych mohl napsat, že díky téhle knize nemusíte Cyberpunk 2077 snad ani hrát, abyste si ten svět užili... Ale byla by to škoda.