Nevysvětlené záhady

Záhadné události z oblasti reinkarnace, jasnovidectví, projevů poltergeistu, synchronizovaných životů a dalších tajuplných souvislostí. Kniha obsahuje:Vévoda z Arizony, Pobočník generála Roberta E.Leea, Sen o minulém životě, Žijeme jen dvakrát, Sunderlandská záhada, Duchové mezi lidmi, Malá fantom z Francie, Větší fantom z Francie, Ohnivý tanec Normana Benneta, Vládcové nad bolestí, Skrytá síla Antoina Delerua, Dokud je smrt nerozdělí, Záhadné propojení, Tajemství labutího jezera, Synchronizované životy, Věděla, že není sama, Příliš mnoho náhod, Průhledy do budoucnosti, Satanovy nevěsty, Spící prorok, Vzestupy a pády slečny Mildfordové, Podivuhodné doteky múz, Smrt z moře, Nestvůry z hlubin, Vražedný útok obludy, Skotská příšera, Jezerní záhady, Poslední let blackbirda, Zmizeli beze stopy, Záhadné znaky...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123113/nevysvetlene-zahady-123113.jpg 2.89

Kniha Nevysvětlené záhady

davidcyril
03.01.2019

Pohodová kniha na večer. Příběhy jsou krátké a veskrze zajímavé. Nechybí napětí a tajemno. Některé příběhy jsou však trošku přitažené za vlasy. Ale dobrá kniha

antragus
21.05.2012

O stupínek lepší než Záhadné příběhy stejného autora ze stejné edice. Tohle mi přišlo, jakoby to psal "lehčí rukou".