Tři proti světu čarodějnic

Tři proti světu čarodějnic

Třetí kniha série Svět čarodějnic. Byli mladí, jedineční neopakovatelní - tři proti světu čarodějnic! Pro syny Simona Tregartha byl exil jedinou nadějí. Od chvíle, kdy se odhodlali vzdorovat vůli Shromáždění čarodějek a unesli svou sestru z místa Moudrosti, veškerá magie Estcarpu se obrátila proti nim, moudrost věků byla použita, aby jim uškodila. Kyllan, Kemoc a Kaththea však znali pravdu, kterou ani strážkyně moudrosti nemohly popřít, pravdu, která byla dlouhá léta před lidmi Původní rysy utajována. Neboť v srdcích přechovávali vědomí o zemi daleko na východě, o zemi, z níž lidé Původní rasy před staletími uprchli. A na východ také šli hledat útočiště, do země, jejíž čarodějné vlastnosti se strážkyně moudrosti snažily po staletí utajit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26163/tri-proti-svetu-carodejnic-26163.jpg 3.312

Svět čarodějnic (3.)

Three against the Witch World (1965)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Laser-books (Laser)

Standa Šebek
03.09.2013

Z celé série Světa čarodějnic mě tento díl jako jediný nudil k smrti. Četl jsem ho jako kluk a dnes si z něj nedokážu vybavit vůbec nic.

Eigis
16.05.2013

Zatímco se mé vlastní hodnocení v rámci série zhoršuje (předchozím dílům jsem dal čtyři body), celkové hodnocení, které zde je se zlepšuje. Kniha není vyloženě špatná, ale postrádám akčnost prvních dílů. Absence sci-fi složky z této knihy dělá, oproti předchozí zajímavému spojení sci-fi a fantasy, pouze celkem průměrné fantasy.