Svatební šaty na prodej

Svatební šaty na prodej https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42862/svatebni-saty-na-pro-42862.jpg 4 11 4

V prvním příběhu řeší detektivní dvojice Valenta a Novák komplikovanou vraždu v Písku.V druhém složitý případ série vražd v romantickém prostředí třeboňského autokempingu.

maryzka
22.03.2019 3 z 5

První povídka byla báječná byť mi připomínala trochu film ,, Svědomí" , ale bohužel ve druhý povídce jsem se trochu ztrácela. Ta je tak trochu chaotická asi je to můj názor.

moničina
08.09.2017 3 z 5

Prvý príbeh sa veľm bavil - 100%. Druhý príbeh mal zaujímavý začiatok, ale postupne ma to už nezaujalo, malo to taký nepresvedčivý príbeh - 50%.

dagmar5477
09.08.2017 5 z 5

Jako vždy super počtení, líbí se mi propracovanost postav i místa děje. Člověk má pocit, že to tam zná.

h2220
17.01.2016 3 z 5

Autorka nás zavádí do oblasti jižních Čech ... v prvním příběhu je zavražděna mladá žena, snoubenka muže, který v příběhu také vystupuje jako výborný pracovník a všemi oblíbený kolega... je zde i druhý muž, její bývalý přítel, poněkud drsnějšího ražení ... kdo měl motiv mladou ženu zabít?
V druhém příběhu se děj odehrává v horkém létě, v autokempu, kde dojde k vraždě několika žen ... jak souvisí se zabitou ženou v Praze ? Přečtěte si, jak případ vyřešili Valenta a Novák.

české krimi české detektivky

Kniha Svatební šaty na prodej je v