Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87298/mid_zakon-pritazlivosti-87298.jpg 4 212 37

Svatební quartet série

< 4. díl

Parker miluje svou práci a na soukromý život jí nezbývá čas. Stejně jí chybí ten pravý muž! Motá se kolem ní jenom libový frajírek Malcolm. Jeho styl a silná motorka jí lezou na nervy, vypořádá se s ním proto s rázností sobě vlastní. Přesto se mu téměř podaří vylákat nedobytnou Parker na rande - dokud se ona sama nedozví, že šlo jen o sázku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Happy Ever After , 2010

MarŽak
07.05.2023 5 z 5

Poslední díl je asi nejlepší, ale od první knihy vše pěkně navazuje. Opět se čte jedním dechem a v určitých místech i slza ukápne.

Hatshepsut
03.07.2022 4 z 5

Tak tento díl se mi z celé série líbil nejvíce. Všechny čtyři epizody byly takové lehké oddechovky s tématikou svatebních příprav. Jednoduché pohodové čtení, kde nejsou žádné velké emocionální zvraty. Příběh Parker a Mala mi připadal nejvíce uvěřitelný a vše krásně zakončil.

Sabča817
06.05.2022 4 z 5

Uf! tahle kniha nebyla špatná, ale číst už počtvrté o svatbách dalo zabrat. Navíc všechny díly mi přišly jak přes kopírák a spoustu detajlních popisů svateb... To už bylo moc, no.

pegasek
28.09.2021 3 z 5

Mě tato kniha přišla zbytečně dlouhá.pribeh byl fajn,ale nic z čeho by si člověk sedl na zadek

Zelený.úval
30.12.2020 5 z 5

Celá série je sice nechutně sladká a romantická, ale čte se super a člověk na chvíli i uvěří, že by to takhle mohlo fungovat v normálním životě. Na odreagování fajn :-)

jarkaska
30.12.2020 5 z 5

Pěkné zakončení celé série.

Aranel15
08.12.2020 5 z 5

Celá série byla perfektní a závěrečný díl jakbysmet :-)

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Opravdu skvělý příběh, skvělé prostředí a skvělé postavy! Jako kdybych je viděla přímo před očima.
Stejně tak Vás zaujmou nejen jejich osobnosti, ale kniha jako celek. Nenudila jsem se, protože jsem pokaždé našla něco, díky čemu jsem se mohla zasmát. Nebo něco, co mě rozplakalo či dojalo.
Myslím, že je to skvělé zakončení série a zároveň mě mrzí, že se s touto sérii musím pomyslně rozloučit.
Doporučuji! :)

Val
07.06.2020 5 z 5

Při čtení prvního dílu jsem předpokládala, že budu jednotlivé díly prokládat knihami jiných žánrů, aby mě ta romantika nepřeválcovala . Nakonec k tomu vůbec nedošlo a tetralogii jsem přečetla na jeden zátah. A víte co ? Mně po těch holkách , jejich super chlapech a úžasném prostředí svatebního salonu bude normálně smutno ... Doporučuji .

Kudík
29.03.2020 4 z 5

Závěrečný a dle mého názoru nejhezčí díl celé série. Díl se točí okolo poslední ... ze čtveřice, a to svatební organizátorky Parker Brownové, která jak se zdá pracuje nonstop a řeší veškeré problémy, které mohou nastat.
A po předchozích dílech jsem se vyloženě těšila na kaskadéra/automechanika Malcolma Kavanaugha. A zklamání nepřišlo. :) Obálky mě celkově neuchvátily, až na to, že co díl... to kroužky navíc. ;)

moudivlacek
23.02.2020 5 z 5

Tak tenhle díl jsem si opravdu užila! Pardon. Oprava! Celou tuhle sérii jsem si užila, ba přímo jsem si ji vychutnala.
Na Parker a Mala jsem se moc těšila, a také mé očekávání naplnili. Parker, která se za každých okolností kontroluje a den má téměř rozdělený po minutách a její opak Mal, který je hodně bezprostřední, přesto uzavřený co se týče minulosti. Dokáže Parker Mala přesvědčit, že vztah není jen o sexu a o dobrých chvilkách, ale i o vzájemné důvěře a podpoře v těch chvilkách zlých? Vím, že určitě každý uhodne odpověď.
Přesto - romantika jak má být. Doporučuji celou sérii, je nutné číst ve správném pořadí.

petraj30
10.01.2020 5 z 5

Krásné zakončení úžasné série. Měla jsem opět slzy v očích. Moc se mi líbilo, že celá série je postavena jejich pevném a dlouholetém přátelství - musím napsat, že to je velká vzácnost mít takové přátele, se kterými vyrůstáte, žijete i pracujete. Samozřejmě, že každý musel od prvního dílu vědět, jak to všechno skončí, ale i tak to byla nádhera to číst - žádné větší drama, prostě relax a romantika. Bylo to kouzelné. Ráda si celou sérii znovu přečtu

alzbeta4340
05.01.2020 5 z 5

Celá série i tento její poslední díl je velmi pěkná červená knihovna. Typická Nora Roberts, a navíc bez nadpřirozených jevů, které mi někdy u této autorky vadí. Hlavní hrdinky vlastní svatební salon, takže s nimi prožijeme spousty svateb.

Aaloha
19.02.2019 4 z 5

Ani poslední díl nezklamal. Romantická pohádka pro ženy, spokojenost.

laura
29.11.2018 3 z 5

I tento díl měl v sobě to kouzlo oťukávání se, poznávání sebe sama, dráždivost prvních doteků a příslib naděje, která dříme v každém z nás. Když se tak ohlížím zpátky za všemi díly této série, vždy mě nejvíc bavila první polovina knihy, kdy se páry teprve oťukávaly, kdy spolu leckdy soupeřily, kdy se vtipně odrovnávaly. A tady to bylo stejné. Druhá polovina už byla předvídatelná, ale jak to skončí jsme vlastně všichni věděli už od prvního dílu, no ne? :D

medvídě
11.08.2018 5 z 5

Poslední ze série a její vrchol.
U toho dílu, na který jsem se velmi těšila, jsem se nasmála, ale i oči se orosily ... Kniha obsahuje vše, co v letní odpočinkové knize čekáte ... hlavně v těchto velkých vedrech příjemné sněhové ochlazení.
Částečně mě i mrzí, že jsem se musela s touto čtveřicí tak rychle rozloučit.
V knihách najdeme postavy různého postavení - ať už na poli finančního zajištění nebo povahy samotné. Některým fandíte, jiné tam už vážně nechcete.
V knihovně jsem na tuto sérii narazila náhodou a byla jsem z ní nadšená - stejně jako i z jiných knih této autorky, od které sice víte co čekat, ale to nebrání se do příběhů ponořit a užít si je plnými doušky.
PS: popis této knihy je velmi zavádějící a pod zmíněnou "sázkou" jsem si představovala něco jiného

Peetullka
20.07.2018 3 z 5

Upřímně, mám Noru ráda, ale z této série jsem tedy četla pouze tuto knihu, ale dle mého názoru je to nejnudnější kniha od Nory. Samé svatby, velmi popsané detaily svateb, akce žádná, otravné telefonáty nevěst v jakoukoliv denní hodinu. Za mě prostě trošku podprůměr.

munka
23.04.2018 5 z 5

Vtipné dialógy, romantika a veľa svadieb. O tom je asi celá séria. Romantické duše si prídu na svoje. Takže aj posledný príbeh o Parker a Malcolmovi sa nesie v tomto duchu.

knihomolka_eli
31.07.2017 4 z 5

Pekné skončenie série. Parker sa k Malcolmovi dokonale hodila. Škoda len, že sa tie svadby nezačali skôr, nejako tak som chcela byť pri každej :D

Rigel-nika
14.05.2017 5 z 5

Moc hezky napsaná. Autorka krásně vykreslí postavy a jejich motivace. Velmi mě bavila.

pro ženy

Nora Roberts