Kouzlo okamžiku

Kouzlo okamžiku https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64676/bmid_kouzlo-okamziku-dTQ-64676.jpg 4 223 31

Svatební quartet série

3. díl série Bride Quartet. Laurel je do Dela zamilovaná od prvního chvíle, co ho poznala. Dlouho potlačované city ji přimějí, že jednou popustí uzdu své vášně a vroucně Dela políbí. Zaskočený Del si musí chtě nechtě připustitm že mu Laurel vůbec není lhostejná, ale copak se může úspěšný právník oženit s nemajetnou cukrářkou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Savour the Moment , 2010

Vera Silent
29.11.2023 2 z 5

Je to v podstatě Barbie svět, kde všichni žijí společně v nádherném paláci obklopeni květy a dorty a vše je bez chybičky. Všichni jsou na sebe neustále hodní, nikdo nemá špatné vlastnosti a neděje se nic zlého, maximálně že si z vás někdo udělá srandu. Jo a všichni si vše říkají, ženské charaktery byly totožné s mužskými a všichni byli sexy, talentovaní, úspěšní, citliví, blabla.. . Americky happy end je samozřejmě svatba. Výsledek se skoro nedal číst - nic z toho nepoutalo moji pozornost, bylo to totálně nereálné, no zkrátka jsem to prolitla a četla více erotické scény, ty špatné nebyly. Tak nevím, jestli tohle celkove není žánr pro mě nebo jen autorka.

Hatshepsut
03.07.2022 3 z 5

Sladké romantické čtení na jedno odpoledne. Laurel jsem obdivovala, jelikož péct dorty a cukroví, tak jak autorka popisuje, rozhodně není žádná brnkačka. Při čtení se vám budou sbíhat sliny.:-)

Sabča817
26.04.2022 5 z 5

Pěkný romantický příběh, akorát to jméno hlavní hrdinky je takové krkolomné.

Val
02.06.2020 5 z 5

S tímto dílem jsem měla jeden velký problém . Miluju sladké a při popisování tvorby všech těch dortů jsem neustále kradla dcerám ze šuplíku sladkosti. Číst to déle, tak se za chvíli neunesu.
Kniha opět plná romantiky s předem jasným dějem . Jdu s chutí na poslední díl . A ... asi taky miluju Dela :-)

Kudík
29.03.2020 4 z 5

Kniha mi přišla lepší a reálnější, jak předcházející dva díly. Hlavní postavou je tentokrát cukrářka Laurel McBaneová, která popisem své práce vzbuzuje neuvěřitelné chutě, a to ani nemusíte být na sladké. :) A Delaney Brown její "skoro"bratr v reálu bratr Parker, to byla už pomyslná třešinka na dort. ;)

moudivlacek
22.02.2020 5 z 5

Krásný romantický příběh na 1 odpoledne. Každopádně miluji všechny dívky i jejich protějšky, ať už staré či nové. Laurel je vynikající pekařka, ale dle mého stále vleče trochu svou minulost. Del je zlatíčko, který si podvědomě myslí, že všechny musí chránit a jsou vlastně tak trochu jeho "sestry". Laurel mu dá ale najevo, že jeho sestra rozhodně není.
Těším se na poslední pár.

petraj30
09.01.2020 5 z 5

Další krásný romantický příběh jsem zhltla za jedno odpoledne. Moc se mi líbí, jak holkám podnik šlape - škoda, že už mám po svatbě, protože bych chtěla na vlastní kůži zažít jejich plánování.
Teď už mi zbývá poslední pár z celé série, tak se do něj s chutí pustím.
Musím hodnotit plným počtem, protože ten konec byl úplně dokonalý a mě opět rozbrečel. Skvělé!!!!!!!!!

laura
29.11.2018 5 z 5

Dlouho jsem váhala, zda dát pět hvězdiček, protože od Nory Roberts si takové hodnocení zaslouží jiné, mnohem napínavější knihy, jako např. Útes, Zlodějka, Kde končí řeka, Poslední přípitek aj. Ale nakonec jsem prostě musela - už pro hravost tohoto dílu (Vzal jsem si tvoje boty jako rukojmí....) a pro jiskření mezi hlavními hrdiny, které už jsme mohli zaznamenat v předchozích dvou dílech. Prostě, tenhle díl mě bavil ze všech nejvíc - kdo by se nezamiloval do Dela? :)

Skalara
15.11.2018 4 z 5

Pokud Vás tato série chytne, tak toto je jedna z mých oblíbených.

Andrea963
29.10.2018 3 z 5

Nemohla jsem se začíst,asi mi úplně nevyhovuje styl psaní této autorky,ovšem ten konec,to byla krása!!!

medvídě
07.08.2018 5 z 5

Další parádní kniha na léto.
U tohoto dílu jsem se hodně nasmála, až jsem se musela hlídat, kde jsem. Už se těším na Parker a Malcoma.
PS. Někdy bych chtěla ty její dorty ochutnat :)

munka
20.04.2018 5 z 5

Ani tento príbeh nesklamal. Pekná oddychovka, humorná aj smutná. Patrí sa zavŕšiť sériu príbehom o Parker...už sa teším.

knihomolka_eli
31.07.2017 4 z 5

Páčilo sa mi to, Del sa mi páčil a Laurel so svojími cukrovinkami tiež nemala chybu. Vtipné, vzrušujúce, romantické, taká letná oddychovka :)

Wikira
20.07.2017 4 z 5

Klasika od Nory Roberts. Její knihy jsou tak trochu na jedno brdo, což mi vyhovuje. Vím, že když chci relaxační romantickou knihu, půjčím si něco právě od této autorky.

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Pokračuje to podobně, ale je to milé a zábavné.

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Cukrářka Laurel a právník Del...skvělá dynamika, jiskření a vzrůšo :o)

Laf
16.09.2015 4 z 5

Pěkně napsané, čtivé a zajimavé pokračování. Jednoduše oddychovka :)

lifeoptimist
18.06.2015 4 z 5

romatika, chvílemi i vtipné, pokračuje v linii knih, oddychovka

ovpana
14.04.2015 3 z 5

Hezky napsaná kniha,oddechové čtení na dlouhé večery.

Petulik13
05.02.2015 5 z 5

Příjemná pohodová četba. Od této autorky opět velká spokojenost.

pro ženy milostné romány

Nora Roberts