Suvenýr z Itálie

Suvenýr z Itálie https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92536/suvenyr-z-italie-92536.jpg 3 26 2

Anglická fotografka Erin potká na dovolené v Itálii Franceska. Pro oba je to láska na první pohled! Za pouhých pět dní jsou svoji. Velmi brzy si však mladičká novomanželka uvědomí, že nechce dopadnout jako její matka, otcem celá léta podváděná. Po prvním podezření, že jí byl Francesco nevěrný, se Erin vrací do Anglie a žádá o rozvod, aniž by se svému muži zmínila o svém těhotenství. Francesco její tajemství náhodou odhalí a udělá vše pro to, aby získal zpět ji i jejich dítě…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Claiming His Pregnant Wife , 2007

mac.martina
22.11.2013 5 z 5

knížka se četla sama a nemohla jsem se od ní odlepit. překvapilo mě, že se zápletka brzy vyřešila a manželé se k sobě vrátili s ještě větší láskou

maryzka
27.10.2012 2 z 5

Tento příběh může být i realný. Hrdinka se z lásky provdá za boháče a neunese jeho společenské závazky,kde podezírá že jí byl nevěrný, pochopitelně se ještě přidá trauma z dětství, kdy otec opustil rodinu a matka ji vkládala do hlavy že chlapy jsou k ničemu.
Poté se odstěhuje Francesco zjistí že Erin je těhotná a honem se snaží, aby jí získal zpět. TYPICKÁ ROMANTICKÁ LITERATURA