Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví

Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362641/bmid_superpotraviny-kucharka-plna-zdravi-Hfz-362641.jpg 4 3 1

Proč jsou superpotraviny tak super? Ukrývají v sobě totiž mnoho cenných látek, díky nimž jsme zdravější a štíhlejší. Tyto látky najdete překvapivě nejen v exotickém ovoci, ale také v běžně dostupných surovinách, jako jsou vlašské ořechy, kadeřávek nebo borůvky. Kniha obsahuje mnoho receptů, které kombinují účinky superpotravin tak, abyste z jejich pozitiv mohli denně vytěžit maximum.... celý text

SilvieSisinka
12.01.2023 4 z 5

Super potraviny kuchařka plná zdraví .....opravdu to bude zdravé vaření.Najdete zde dostatek informací pro ulehčení práce a hlavně vyzkoušení něčeho nového.Energie pro buňky,fantastické antioxidanty, lehký detox se superpotravinou atd.Kniha obsahuje krásné fotky
Osobně některé věci jsem vůbec neznala třeba irský mech,teff,Amaranth,canihua.Lze objednat na internetu nebo sehnat v obchodě
se zdravou výživou.
Já osobně chci vyzkoušet Quinoovy burger se špenátem,Špenátová lasagne s tofu a kurkumou,Gratinovaný tymianova dýně,Super energetické kuličky s datlemi,Mandlová panna Citta s Matocha práškem.

superpotraviny

Hans Gerlach