Superman: Pro zítřek: Kniha první

Superman: Pro zítřek: Kniha první https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4233/superman-pro-zitrek-4233.jpg 4 53 3

Superman: Pro zítřek série

Miliony lidí zmizely beze stopy. Není nikdo, koho by se tajemná událost nedotkla a ani Superman není výjimkou. Stín tragédie přetrvává i po roce. Muž z oceli zůstává sám, se spoustou nezodpovězených otázek. Pro hrdinu, který je zvyklý znát všechny odpovědi, jsou to hotová muka. A co hůř. Tajuplná událost se opakuje a mizí další lidé. V sázce je čím dál víc. A s tím, jak se situace vyostřuje, se vynořuje jedna zásadní otázka: Co všechno je Superman ochotný udělat, aby zachránil svět? Co je schopný udělat Pro zítřek?... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , BB art , Crew

Superman: For Tomorrow: Volume One , 2005

lassse
29.11.2019 3 z 5

Takový zvláštní komiks se Supermanem, spíše o přemýšlení, než o akci. Každopádně kresba je skvělá.

Wojta777
06.01.2019 1 z 5

První část mě ani zdaleka nebavila, jak jsem čekal. Je tu příliš filozofie a psychologie. Právě povídání o psychologii s kazatelem je celý příběh. Nebavili mě dialogy. Nebavili mě postavy. Jedinými klady byl konec a kresba. Je pravda, že toto je pouze první část, takže bych nad tím ještě neměl ztrácet naději ve zlepšení. No doufejme, že druhá část vyžehlí, to co udělala první část. Za mě velice slabé, proto dávám 1 nudnou hvězdičku.

Esmit
30.11.-0001 5 z 5

Podle mě skvělý komiks plný temna a zasmušilosti... musím si přečíst pokračování. Ale za tu cenu bych si to nikdy nekoupila. Ještě, že existují knihovny.

Brian Azzarello
americká, 1962