Superman Nespoutaný: Kniha druhá

Mnoho desítek let předtím, než se poslední syn Kryptonu stal ochráncem Země, přišla z hvězd jiná bytost nadaná neuvěřitelnou mocí. Její zapojení do nejzhoubnějšího konfliktu lidské historie se stalo nejtemnějším tajemstvím vlády Spojených států. A to tajemství je prozrazeno. Jejich supervoják je opět vyslán proti nepříteli. Muž z oceli. Jeho úhlavní nepřítel Lex Luthor. Jeho nejbližší důvěrnice Lois Laneová. Její nemilosrdný otec, generál Sam Lane. Technologičtí teroristé toužící obrodit svět. Ti všichni usilují o ovládnutí skrytého nástroje zkázy… a až se bitevní vřava uklidní, zůstane stát jen ten skutečný Superman....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262110/big_superman-nespoutany-superman-nespou-k7w-262110.jpg 3.931

Kniha Superman Nespoutaný: Kniha druhá

Lenka.Vílka
09.11.2019

"Doomsday Clock - Smashing Pumpkins"

Bum! Už to bouchlo? Né, ještě ne!

Genialita tohoto eposu vynikne až v druhé knize. A ta rubanice Superman/Wright? To bylo na slintnutí. Hodně velkých kreseb a všechny ty krásné a barevné věci! Ale tentokrát to dějově trochu skřípe, protože jednička nasadila laťku strašně vysoko. Ale...fakra, fakra, ta kresba! Mě si koupíte snadno :D

PS: většinou si kupuju paperbacky, pokud si u komiksů mohu vybrat. Superman Nespoutaný jsem si koupila v rámci akce jednoho nejmenovaného řetězce knihkupectví. Takže díky za info jednomu místnímu uživateli, že mi o téhle akci řekl. Vtipné ovšem je, že knihu jsem si koupila tak před rokem a půl roku poté šla kolem toho knihkupectví znovu (nemáme v našem městě) a tam ta akce stále byla. A stále stejná parta knih. Tj. vázána vydání po přepočtu levnější než brožovaná. Proto mě dost mate náklad knihy... :(

Hwaelos
27.02.2016

Snyder pro New 52 napsal zkrátka svižný akční příběh, který sice není hloupý, ale vlastně se s nějakým dějem mezi tou akcí moc nepáře.

3DD!3
10.12.2015

Ty Supermanovské závěry prostě nevychází tak dobře jako začátky. Velká předem vyhraná bitka, fantastické akční výjevy, drobné ponaučení. Snyder je na tom nápadově stále poměrně dobře a i přes přepálenou konfrontaci a očekávatelný zvrat baví až do konce. Úvodní díl namlsal, závěr nedostál očekáváním. Ale Jim Lee je jistota. Takže fajn, fajn, ale na Morrisona kluci prostě nemají.

martinstefko
07.10.2015

Musíme se spokojit s tím, že je tohle uzavřená minisérie, kde Jim Lee ukázal, že je pořád jedinečným mainstreamovým autorem a že ho v kresbě jen málokdo překoná. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/10/1010-superman-nespoutany-2-55.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova