Superman: Co se stalo s mužem zítřka?

Superman: Co se stalo s mužem zítřka? https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485783/bmid_superman-co-se-stalo-s-muzem-zitrka-xdH-485783.jpg 4 10 2

DC komiksový komplet série

Superman: Co se stalo s mužem zítřka? (Původně vycházelo od září 1985 do září 1986) Superman je nejmocnější bytostí na planetě Zemi. Jako jediný přežil zkázu svého domovského světa a z obrany toho našeho učinil své životní dílo. I když v boji za věčné ideály pravdy a spravedlnosti pokračuje dodnes, jednu otázku si o této zářivé legendě klademe neustále: Jaký bude mít Supermanův příběh konec? Superman #30 (Původně vyšlo v září 1944) Superman se poprvé setkává s panem Mxyzptlkem, zlomyslným šprýmařem a rarachem z jiné dimenze. Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz od Alexe Rosse. Obsahuje sešity sérií Superman Annual #11, DC Comics Presents #85, Superman (Vol. 1) #423, Action Comics (Vol. 1) #583 a Superman (Vol. 1) #30... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections

Superman: Whatever Happened to the Man of Tomorrow?

Luigi1
15.03.2023 4 z 5

Byl jsem přesvědčen,že se to zlepší,ale chyba lávky

hroubek
28.04.2022 4 z 5

Komiks už jsem četl, takže sem pak zkopíruji komentář, který jsem ke komiksu napsal. Dodám, že bonusový příběh je fajn a i přestože komiks mám, tak mě těší, že v DCKK vyšel, protože se zde ukazuje zas jiná stránka Supermana.

Chápu všechny, kterým tento komiks nesedl. On je to trochu podvod a vábí na něco co úplně, tak nepřijde. Nicméně to ale nic nemění na kvalitách, které komiks má. Alan Moore je komiksový bůh a zde se hezky baví. Curt Swan má nádhernou kresbu, na kterou se krásně kouká. A co se týče příběhů, tak ty jsou zajímavé, a i působivé. Moore se zbytečně nezdržuje a jeho texty jsou srozumitelné a stručné. Čte se to velmi příjemně a je to dobrý komiks. Čím menší očekávání, tím je to lepší.

Autoři knihy

Alan Moore