Superjídelníček

Nová kniha z úspěšné edice Dieta! Pro každého, kdo se zaměřuje na zdravý životní styl, se stává jídlo alfou a omegou. Někdo zvládne přechod na zdravou stravu sám a někdo potřebuje poradit v podobě přesného jídelníčku. Pokud si tedy nevíte rady, jak si sestavit jídlo od snídaně po večeři a den za dnem, vyzkoušejte jídelníček, který pro vás připravili Petr Havlíček s Petrou Lamschovou. „Nesmírně mě baví vymýšlet zdravé recepty, které pak v praxi ožívají a hlavně chutnají,“ říká Petra Lamschová a Petr ji doplňuje: „Důležité na tom všem je, že díky našim receptům všichni zjistí, že jídlo není jejich nepřítel. Že nebudou hladovět, budou jíst a ještě jim to bude chutnat.“ Kromě jídelníčku najdou čtenáři v této knize také praktické rady, jak si jídelníček sestavit, z čeho a jak vařit, zkrátka jak s ním pracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181235/superjidelnicek-fhc-181235.jpg 4.324
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Mladá fronta

Kniha Superjídelníček

Yanka
14.08.2016

Knihu mam cca 2 roky a je neustale na kuchynskej linke. Su tyzdne, ked som uvedomela a skutocne si kazdy vecer varim veceru a pripravim podla denneho rozvrhu jedlo (svacinky a obed) na dalsi den. Niekedy, ked cez vikend nemam napad na obed alebo veceru, otvorim a necham sa inspirovat. Vyborne napady, nenarocne recepty a hlavne chutne a zdrave jedlo. Nejedna sa o dietu, je to zivotny styl. Skvela kniha.

Rose88
02.04.2016

Dobrá kniha. Hned v úvodu je několik docela dobrých rad týkajících se zdravého stravování a nakupování potravin. Celkem jsou v knize čtyři různé jídelníčky přičemž každý obsahuje kompletní stravovací plán na čtyři týdny. Já osobně již načala druhý jídelníček a musím přiznat, že překvapivě se to dá docela dobře zvládat. Váha jde dolů sice jenom velmi pozvolna ale zato pravidelně. Navíc musím říct, že jídla jsou dokonce i velmi chutná :-) Tato kniha je vhodná pro každého, kdo se chce z temné strany obrátit na zdravý životní styl a zároveň však disponuje patřičným finančním obnosem, volným časem a především také velkou dávkou vytrvalosti a odhodlanosti.
PS. za každým týdnem naleznete také seznam na nákup potravin, to vidím jako jedinou velmi podstatnou slabinu knihy, hned z počátku jsem totiž zjistila, že mi to tak úplně v součtu nevychází jako v knize, navíc je zřejmé, že nakupovat je vhodné alespoň dvakrát v týdnu aby byly potraviny dostatečně čerstvé.Takto to tedy praktikuji já :-)

Ninusatko
11.02.2014

Fajn inspiracie :)

JanaDor
16.01.2014

Kniha obsahuje čtyři jídelníčky. Před každým týdnem je napsán nákupní seznam, což mi připadá jako výborný nápad. Ihned vím co koupit a mám přehled. Jeden jídelníček je na čtyři týdny a každý den je tam poctivě popsán od snídaně po večeři.Jedná se o jídelníček, který by měl sloužit jako inspirace jak se stravovat, pokud chci redukovat svoji váhu.

diety

Autoři knihy