Střevíčky smrti

Střevíčky smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354849/bmid_strevicky-smrti-Nkm-354849.jpg 4 64 15

V Brightonu dochází k sérii brutálních přepadení a znásilňování žen. Pachatel svým obětem vždy vezme luxusní střevíčky, takže si detektiv-superintendent brzy uvědomí, že se tyto nové případy nápadně podobají nevyřešené sérii zločinů, k nimž v Brightonu došlo v roce 1997, před dvanácti lety. Pachateli tehdy přezdívali Botař a nyní to vypadá, že se opět objevil na scéně. Grace a jeho tým se brzy ocitnou v zoufalém závodě s časem – musí nalézt další přepadenou ženu a zachránit jí život. Autor řady bestsellerů se superintendentem Royem Gracem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Brána

Dead Like You , 2010

maličkán
05.08.2023 3 z 5

Kniha nebyla špatná, takový lepší průměr detektivky. Od Jamese jsem ale četla lepší knížky.

Luigi1
03.03.2023 5 z 5

Napínavá četba od začátku do konce Doporučuji

Vlaďkaa4
25.05.2022 3 z 5

Nevím proč, ale tentokrát jsem to četla hrozbě dlouho. Nebylo to špatné, ale mě to trvalo.

Aghatte
25.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Patřím k 5% žen ( dle této knihy 95% žen nezajímá nic jiného, než boty), které se o boty vůbec nezajímají. A zřejmě i procento mužů je vysoké.
Byla jsem fascinována poznáním, co taková bota dokáže udělat s lidmi.
Jinak mě to nebavilo, přeskakovala jsem, tudíž mám pocit, že tam byli 3 různí pachatelé, všichni ujetí na boty, a chytli jen jednoho, takže další dva běhají v lodičkách po svobodě??? Ale nevím, možná kecám, přečtěte si to sami :-)

jprst
17.02.2021 3 z 5

Lehce nadprůměrná detektivka, v některých pasážích možná až zbytečně rozvleklá, což poněkud zpomaluje děj, stejně jako prolínání různých časových linií. Přesto se autorovi daří udržet čtenáře v dostatečném napětí a opět mu naservírovat překvapivý závěr.

knihomolka525
28.02.2020 5 z 5

Typický Peter James.Několik dějových linek ,spousta konverzace.Spousta zvratů A pachatel je překvapivě na konec někdo jiný..Zaznělo tam i toto:proč jsou ženský jako hurikán?Protože když přicházejí jsou vlhký a divoký.A když odcházejí tak ti vezmou barák i auto...

Kami33
28.12.2019 5 z 5

Mám knížky Petera Jamese ráda. A i tato byla hezká a čtivá.

Afrodila
31.07.2019 5 z 5

Opět a zase super čtivá kniha.

konicekbily
29.07.2018 4 z 5

Přečetl jsem většinu knih série o Royi Grace. Super špičkové čtení to není, ale dobrá oddychovka to je. Někdy děj se rozplývá v nezáživných podrobnostech, a to také ze soukroměho života hlavního hrdiny. Pokud se to rozhodnete přečíst, doporučuj číst sérii pěkně postupně - od začátku.

pavčape
12.06.2018 4 z 5

Knížky Petera Jamese nenesou nálepku světového bestseleru, ale možná by si ji zasloužily více než některé tituly, které se touto pyšní.
Série o Royi Graceovi je povedená, některý díl je lepší, jiný lehce pokulhává. Všechny jsou ale čtivé a stojí za to se u nich pozastavit. Autor má propracované detaily a líbí se mi vývoj postav, které sledujeme. Zde jsem se trochu ztrácela v podezřelých, jelikož se zde prolínají i odlišné časové linie. Jakmile se na děj soustředíte, jde to.

martinidd
25.04.2018 4 z 5

Pěkná odpočinková detektivka s hezkou zápletkou .

bree
21.02.2018 5 z 5

Kniha se čte výborně, dobrá zápletka, sleduje osudy několika hlavních postav včetně vyšetřovatele. Přečetla jsem již několik knih o tohoto autora.

MarieH
05.05.2017 5 z 5

Teď jsem dočetla a vrhnu se na pokračování. Mrtvá jako Ty je napínavý a mimořádně povedený díl ze série o Roy Graceovi. Čtivé, nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji !!!

moudivlacek
10.09.2016 5 z 5

Náhodou mi přišla do ruky tato kniha, mimochodem velmi skvěle rozehraný děj. Mimořádně těžký případ, který hrdinu policistu Roye testuje, jak moc chce chytit vraha.
Moc se mi to líbilo, takže si přečtu celou sérii. Stojí to za to.

hrabenka
28.01.2013 5 z 5

Napínavá,čtivá,od začátku do konce.

Anglie sérioví vrazi

Peter James