Supergirl na Super Hero High

Supergirl na Super Hero High https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335776/mid_supergirl-na-super-hero-high-BOV-335776.jpg 4 8 2

DC SuperHero Girls série

Přečtěte si nový příběh ze školy pro superhrdiny! Supergirl je sice nejmocnější teenager v galaxii, ale potom, co ztratila svou domovskou planetu Krypton a s ní i každého, koho znala, si není jistá, jestli je pro ni elitní Super Hero High to pravé. Noví přátelé a hodná knihovnice sice dělají vše proto, aby se tu cítila jako doma, ale jejím sebevědomím otřásají vpády nepřátel i zlé sny. Kéž by se zvládla se vším vypořádat!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Supergirl at Super Hero High , 2016

hippiesak
23.09.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, ale třeba 4. kniha o Kataně, kterou jsme četli jako první, byla prostě lepší. Dcera (7let) byla spokojená a vždy byla smutná, když skončila kapitola a já řekl: spát ;)

Tesinka_Laufey
08.07.2018 4 z 5

Z nějakého důvodu začátek byl v některých věcech jiný než konec první knížky. Jinak byl příběh dost podobný tomu v prvním díle, což je škoda...Čekala jsem něco víc, protože první díl byl vcelku dobrý a tohle bylo zklamání. Nepřidalo tomu ani fakt, že nemám Supergirl zrovna v lásce.

Harley Quinn Wonder Woman

Lisa Yee