Super střihy pro baculky

Super střihy pro baculky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273023/bmid_super-strihy-pro-baculky-kYt-273023.jpg 1 1 1

Dlouhé letní šaty, košile, pohodlné kalhoty, blůzička, rozšířená sukně, kabátek s kapucí a další modely v konfekčních velikostech 46–56, navíc se střihy na přiloženém CD k vytisknutí? Jde to! Tato knížka rozšiřuje sortiment řady módních střihů pro baculky v souladu s osvědčeným a stálým konceptem předloh ke střihům jednoduchého a vkusného oblečení, které nepodléhá módním výstřelkům, dobře se navzájem kombinuje a v neposlední řadě poskytuje prostor i pro vlastní kreativitu. Najdete v ní osm základních střihů, které vám umožní přes 20 různých oděvních variací pro oživení vašeho šatníku. S jejich pomocí a díky názorným obrazovým návodům krok za krokem pro vás bude jejich ušití opravdu snadné. Kromě toho vás kniha podrobně seznámí se základy šití, s pravidly pro úpravu jednotlivých střihů, najdete v ní slovníček krejčovských pojmů i rozhovory se známými blogerkami propagujícími větší konfekční velikosti. Pamatujte si – to, že máte větší konfekční velikost, rozhodně neznamená, že nemůžete být opravdu šik a krásná!... celý text

R.A
30.12.2018 odpad!

Smutně promarněná šance - pokus o publikaci se střihovými předlohami. Střihy nepoužitelné, jako na nepohyblivé panenky a ne na člověka, natož s nadměrnými proporcemi. Při bližším pohledu ty popisované modely nesedí ani figurantkám.

Něco jsem podle toho zkusila upíchnout na karneval a i ty návody jsou dost mírně řečeno nepodrobné, obrázky taky nepomůžou a nesedí popisy na střihu s návodem. A nejspíš taky dílo utrpělo překladem.

Autorovy knížky

2016  0%Super střihy pro baculky

Kniha Super střihy pro baculky je v