Super Spellsword Sága - Legenda o nekonečnu

Konverzační komiksová komedie z fantasy prostředí, kde je kouzelnický řád konfrontován s nebezpečnou Magickou koblihou nekonečna. Dva vybraní čarodějové, Klerenc a Eliot, jsou vysláni najít tzv. časomága, který jako jediný může koblihu sníst, aniž by způsobila konec světa. Jejich cesta je však dlouhá a komplikovaná. Při svém pátrání navštíví elfí hipsterskou kavárnu, hřbitov uprostřed temných hvozdů, prastaré bitevní pláně či kouzelnickou akademii pro čarodějky. V průběhu děje se seznámí se spoustou charakterů, mezi které patří hrdá princezna barbarů Noria, nekromant Funus či velitel stráží jménem Cedrik. Příběh je prošpikován vtipem, narážkami a odkazy na dnešní popkulturu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420884/super-spellsword-saga-7kf-420884.jpg 4.217
Komiksy, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Labyrint

Kniha Super Spellsword Sága - Legenda o nekonečnu

martinstefko
05. prosince

Komiks "Super Spellsword Sága: Legenda o Nekonečnu" nemá nijak komplikovaný děj, nepřekvapí nějakou nečekanou pointou, ale na druhou stranu velmi potěší hravostí, úžasnou fantazií, kdy některé panely jsou v tomhle směru skutečně úchvatné, a také si budete užívat různé narážky, které autor v komiksu má, a to i třeba takové, kdy vám předkládá jakou píseň si máte při čtení některých pasáží pustit. Pokud ji znáte a začne vám hrát v hlavě, jen to umocní prožitek. A pokud ji neznáte, můžete si ji pustit. Nebudu tvrdit, že komiks "Super Spellsword Sága: Legenda o Nekonečnu" je skvěle originální, je to přelomové dílo, takový prostě není. Ale je to zábavný komiks, který bude bavit děti i dospělé. A to je na jedno komiksové dílo víc než fajn. A vzhledem k tomu, že je to české dílo, je to ještě příjemnější.

adela3128
23. listopadu

Úžasně barevná, fantastická pouť s koblihou. Nikkarinův styl je jedinečný, sám si i napsal scénář, který je plný vtipů a odkazů na různá díla popkultury. Pro mě je Nikarrin srdcovka. Kupuju so kvůli němu i Čtyřlístek, když je tam Hubert a Hugo. :-)

ADE138
12. listopadu

Docela mě tento komiks bavil. Ale pořád je to jen lepší průměr.

Dragonian

Úžasné dílo! Přečteno jedním dechem. Skvělé narážky na popkulturu a autor si umí udělat legraci i sám ze sebe. Tohle se vážně povedlo.