Splněné sny

Splněné sny https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407287/mid_splnene-sny-Nuk-407287.jpg 4 46 11

Summerhouse série

< 3. díl

Jednoho osudného léta se tři velice odlišné ženy ocitnou v městečku Summer Hill ve Virginii a zjistí, že mají společného mnohem víc, než si zpočátku uvědomovaly... První manželství šedesátnice Olivie bylo dlouhé a nešťastné, ovšem nyní se znovu vdala a s radostí se pouští do života s mužem, jehož vždy milovala – i když se znovu našli až po letech. Čtyřicátnice Kathy je provdaná za pohledného a úspěšného obchodníka. Jejich manželství by bylo pohádkovou romancí nebýt jednoho jediného problému: on je vášnivě zamilovaný do někoho jiného! Elise, které je něco přes dvacet, také uvízla v problematickém svazku, s mužem, jehož jí vybrali její bohatí rodiče. Nyní, když jeho milenka otěhotněla, je zřejmě ochotný přijmout drastická opatření, aby se Elise zbavil. Ačkoliv všechny tři skončí v kouzelném domě z různých důvodů, netrvá dlouho a začnou si svěřovat svá přání a sny. A když dostanou životní příležitost – šanci změnit chyby své minulosti – všechny tři objeví, co se může stát, když se sny doopravdy splní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

As You Wish , 2018

Rowana
17.02.2022 2 z 5

Tentokrát jsem bohužel nedočetla. První dva díly však za přečtení rozhodně stojí.

Kudík
15.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla opět paráda. Ze začátku jsem si říkala, že mají všechny tři, a to Olivie, Kathy i Elise, neuvěřitelně podobné problémy v manželstvích, hlavně v tom, co se týká milenek a nemanželských dětí. Bylo zajímavé číst např. o manželství z pohledu Raye a následně Kathy, jak to každý vidí a prožívá jinak. Nyní by možná autorka měla vydat "Dívka ze Summer Hillu 2", protože by to doznalo mnoha zajímavých změn. :) A to nejen co se vnučky a syna týče. Každopádně zde jsem se nejvíc bavila s příběhem Elise, u Kathy mi to přišlo trošku odbyté.

pip11
06.10.2020 5 z 5

Stejně jako v předchozích dvou dílech se zde hlavní postavy setkávají v malebném domku, aby zde vyřešily své problémy. Je zde příběh Olivie, která se objevuje v knize Dívka ze Summer Hillu a jde o pokračování jejího života. Kromě ní jsou zde další dvě ženy - Elise, která zde hledá útočiště a Kathy, která se tu objeví jakoby náhodou. Tři příběhy a tři velmi reálné postavy, z nichž každá musí čelit minulosti a usilovat o štěstí… Opět moc pěkný díl z této série, která se moc povedla.

katst
19.09.2020 4 z 5

Za mě spokojenost, přestože autorka má i mnohem lepší knihy, čtení jsem si užila. Prima oddechovka.

eliášová
06.01.2020 3 z 5

Neni na jeji prvopočatky

Nuttelka
06.10.2019 5 z 5

Moje milovaná klasická Jude :-)
Jsem spokojená, příjemná oddechovka... Kdo by se nechtěl vrátit do minulosti a změnit nějakou podstatnou věc, i já bych jednu věc změnila, ale zase si říkám, že vše zlé je k něčemu dobré a díky tomu jsem tam, kde jsem a neměnila bych.
Kdo má rád knihy od Jude, bude spokojený.

avad
19.06.2019

Docela příjemné odpočinkové čtení. Kniha se mi celkem líbila.

Ceeca
17.06.2019

Musím říct, že Jude Deveraux je moje srdcovka, ovšem toto byla knížka z těch jejích všech, pro mě nejslabší :/ strašně mě zklamala, čekala jsem něco lepšího. Strašně jsem se těšila. Námět celkem fajn, ovšem začátek strašně roztahaný a konec urychlený.

moonula
17.04.2019 5 z 5

Všechny tři díly jsou nádherné.
Jednička byla fakt pěkná,dvojka byla úžasná a tento třetí díl byl pohodový.Prostě jsem od tohoto dílu čekala malinko víc.Ale i tak jsem spokojená,že vůbec nějaké pokračování existuje a že u nás také vyšlo.Určitě bych nepohrdla ještě jedním malinkatým pokračováním. :-)

saez
12.04.2019 5 z 5

Když chceš a potřebuješ oddechovku a dostaneš to co chceš. Po dlouhé době opět Deveraux jak ji známe.

mariva
05.04.2019 4 z 5

Docela příjemné odpočinkové čtení, jen mě v závěru trochu zaskočila "nadpřirozená" část děje. Chvílemi jsem úplně nechápala chování některých postav, ale jako celek se mi kniha líbila.

Jude Gilliam White
americká, 1947