Summer

Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje. Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/110693/summer-110693.jpg 3.8226

Krásní mrtví (3.)

Beautiful Dead - Summer (2010)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Summer

ZNellyZ
15.08.2018

Tenhle díl mě dost překvapil. Vraha jsem tušila, až posledních pár stránek před odhalením. Celkově mě kniha bavila a jsem ráda, že Darina každým dílem více dozrává a nechová se pořád, jak malé dítě. Zároveň jsem byla dost v šoku z Logana.

Laughtubbe
11.05.2018

Summer byla podle mě taková skvělá příprava na poslední díl. Byla to fajn dívka a šlo vidět, že jí hlavní hrdinka chce pomoci i jejímu bratříčkovi. Jde vidět, že hlavní hrdinka dost riskovala při pomoci každému z nich.

Pedruska01
10.03.2018

Jediné pozitivum na téhle knize je, že je poměrně čtivá a že vám zvědavost nedá a musíte vědět víc. Každopádně vývoj ohledně charakteru Dariny, hlavní hrdinky, je na bodu mrazu. Prostě katastrofa. Stále a pořád hrozná a jednoduchá blbka, ze který si každý kluk (a nejen ten) sedne na zadek. Je prostě nej ve všech ohledech. Pila mi krev.
Logan - to jako vážně?! Bylo to nutný?! Za to z Brandona jsem lehce zklamaná - v tomhle směru jsem čekala víc.
Nejspíš bych se s tím měla smířit, že autorka bude používat slovo zombie - dobře. Ale může mi někdo vysvětlit, k čemu potřebuje mrtvola rozdělávat oheň, aby jí nebyla zima nebo naopak, proč si vůbec nalévá hrnek kafe a pije ho? Tohle jednoznačně postrádá jakoukoliv špetku logiky! Bylo tam daleko víc věcí, které prostě nebyly na místě. Třetí díl v hodnocení prostě klesá ještě hlouběji než předešlý. Opravdu čistě ze zvědavosti se pouštím dál. Uvidíme, co mě čeká.

Jája92
27.01.2018

Není to špatné, vzhledem komu jsou tyto knihy určeny.

DracoMalfoy
26.02.2017

Tenhle díl je ze všech můj nejoblíbenější. Možná je to kvůli mým sympatiím k Summer, ale určitě pro zajímavý děj. Takže...jo.

kercah
27.11.2016

Tento díl mi příjde o dost slabší než ostatní, ale možná je to také tím, že se tam pořád opakují vysvětlivky, kdo je kdo a proč, což už u třetího dílu je celkem nuda. :/

KateChatt
23.06.2016

Skvělá knížka, přečtená jedním dechem. Akorát jak jsem psala k předchozímu dílu, že jsem začala mít ráda Arizonu, tak se Summer je to přesně naopak.Škoda :( BTW: Proč musel Logan umřít????!!!

Davina
17.11.2015

Za mě nejslabší díl, který mě vůbec nebavil. Byl až příliš zmatený, ale přesto jsem knihu přečetla. Od téhle série jsem stejně nic velkého nečekala. Teď už zbývá jen Phoenix...

andělé

Eden Maguire