Šumafuk / To si pište!

Šumafuk / To si pište! https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97727/bmid_sumafuk-to-si-piste-dnx-97727.jpeg 3 7 2

Oba detektivní příběhy se odehrávají za 2. světové války, kdy do lidských osudů zasahují zájmy nepřátelských tajných služeb. V příběhu Šumafuk pátrá nám již známý detektiv Callaghan po zmizelém příteli barové zpěvačky, která je však zavražděna. Ve špionážní detektivce To si pište! je americký agent Caution obviněn z vyzrazení informací nepříteli. Svědci tohoto selhání jsou ale zavražděni – a vše ukazuje na Cautiona. Svěží překlad jen umocňuje atmosféru prostředí s krásnými ženami a dobrým pitím, v němž se naši hrdinové pohybují. zdroj: mlp.cz... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Beta-Dobrovský

It Couldn´t Matter Less / I´ll Say She Does!

ThomasRuhe
10.12.2021 2 z 5

No tak celkově bohužel zklamání. Druhý příběh To si pište je trochu lepší, ale taky žádná sláva. V obou jsem se dostal do fáze, kdy mě čtení nebavilo a příběh mě přestal zajímat. S odřenýma ušima jsem se pročetl až na konec, ale na víc než 40% tyhle příběhy nemají.

Jezinkabezinka
12.12.2015 2 z 5

Velmi nepovedený překlad, kterým trpí humor knihy a působí vulgárně. Navíc považuji za nevhodné nepoužívat zaběhnuté názvy.

Kniha Šumafuk / To si pište! je v