Žár

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127578/bmid_sukuba-zar-zS5-127578.jpg 4 663 59

Sukuba série

Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerome, vykáže za trest z města. Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seattlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil. Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Všichni se společnými silami pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Heat , 2009

vendy6619
26.05.2016 5 z 5

Nemůžu uvěřit, že to byl Dante! Vážně Richelle vytvořila další mind-blown moment a já nestačila zírat. Po minulých dílech jsem si říkala, že už mě nic překvapit nemůže, ale ona to prostě dokázala! Vždycky se mi zdá, že to dokáže. :)
Želva na konci byla skvělá :)
Těším se na další díl :)

mišule5
23.05.2016 4 z 5

Další skvělý díl! Pokračujeme dál :-)

Evule114
22.05.2016 5 z 5

Opět další bezvadný díl, který mě naprosto pohltil, konečně byla Georgina se Sethem a to jsem z toho byla opravdu šťastná, že tomu tak bylo. Akorát to vyvolání Jeroma, no zkrátka opět napínavé od začátku do konce. A hlavně ten konec, nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doufám, že ta kočka nakonec přeci jen znamenala předzvěst toho, že ty sny mohou být skutečné a Georgina bude mít dítě.

frukeška
06.04.2016 5 z 5

Zatim nejlepsi dil z cele serie!! Poradne zamotany dej, necekane zvraty. Bude to jeste zajimave! :))

deedulka
19.03.2016 4 z 5

Čekala jsem, že téma kanadských satanistů bude víc tajemné a napínavé. Bylo to však spíš vtipné. :) Georgina se utápí ve svých myšlenkách po rozchodu se Sethem, ale po zmizení Jeroma a ztráty svých schopností, nabírá kniha jiný zajímavý rozměr. Pohodové čtení jako vždy. Jen už bych Georgie přála, aby se na Setha vykašlala a našla si jiného správného chlapa pro sebe. ;) Roman se vůbec nejeví špatně, i když provedl co provedl.

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Celá série mě děsně baví :-)

Haňulec
29.10.2015 5 z 5

Knihy s hezkých dějem. Zatčení Jeroma a zbavení všech nesmrtelných ze Seattlu jejich schopností, bylo prostě skvělé. Tudíž vtah mezi Georginou a Sethem mohl konečně pokročit, ikdyž byl Seth zadaný. Do knihy se zakoukáte a splynete s dějem bez mrknutí oka. Doporučuji. :-)

Viollet
19.08.2015 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla do děje, ale pak jsem knihu hltala. Dost mě vykolejilo, jak Seth požádal na konci knihy Maddie o ruku.. Nemůžu na to přestat myslet. Hryže mě vlastní zvědavost spojená s tím, jaká další Georgiina dobrodružství jsou pro mě přichystána v dalším díle. Těším se!

Týnušxxx
25.07.2015 5 z 5

Miluji tuto sérii!!!!! Najdete tu romantiku, nadpřirozeno, zasmějete se u toho,... a rozhodně se tu najde více erotických scén než v Padesáti odstínech šedi :D
Naprosto nechápu lidi, kteří ji srovnávají s Vampýrskou akademií. Sama jsem ji nečetla, ale je mi jasné, že je to naprosto o něčem jiném, nemůžete očekávat, že se autorka bude držet neustále toho samého.
Tenhle díl patří mezi mé oblíbené. Georgiin humor je naprosto bombastický!

Samira
17.02.2015 4 z 5

Jako obvykle dobře napsaná a hodně emotivní. Zápletka byla zajímavá, ale tentokrát si mě tolik nezískala, hltala jsem hlavně Setha a Georginu. Za jejich společné chvíle jsem byla vděčná, ale také jsem z nich měla stejnou měrou depku. Jako již tradičně to musel na závěr někdo pokazit, tentokrát zas Georgina. Obávám se, že ani další díl mě z té depky nevyvede, ale na poslední se moc těším:)!

1259
16.12.2014 5 z 5

Je ohromující co se stalo s Georginou. Tohle je zatím nejlepší díl Sukuby jaký jsem zatím četla

Holubicka87
11.10.2014 4 z 5

Kniha me mile prekvapila. Tento dil se mi zatim libil nejvic.

Dadula118
28.09.2014 5 z 5

opět výborná kniha.čtivá,napínavá už se těším na další díl

orangerose
24.08.2014 5 z 5

nejvíc napínavej díl , nemám slov :D

Veronika.C
21.08.2014 5 z 5

Co na to říct? Další úžasný díl

ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii šesti knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
Ráda doporučuji

Liv
11.08.2014

Přála bych si umět dávkovat Sukubu po pár stránkách denně, stejně jako si Georgina dávkuje Sethovy knihy, ale nejde to. Tuhle sérii prostě zbožňuju, přestože mě občas irituje, že Georgina a Seth chtějí být spolu, ale stejně se pořád rozcházejí a loučí.

Julinka679
01.07.2014 5 z 5

Opět jsem hltala knihu jedním dechem :3 Dante si to u mě vyloženě pos*al :D a byla jsem jen ráda, že Georgina přivedla zpátky Jeroma :-) a i když jsem ze začátku série neměla Romana moc v lásce, tak jsem ráda, že je opět zpátky :3

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

Jo, na to jak je stará je pitomá, ale o to víc ji mám jako postavu ráda.

Lenka.Vílka
02.06.2014 3 z 5

Opět nezklamalo...ono nějak nelze nazamilovat si Georginu a její svět