Stíny

Stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143918/bmid_sukuba-stiny-N83-143918.jpg 4 637 52

Sukuba série

Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká… pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Domino

Succubus Shadows , 2010

vendy6619
18.06.2016 4 z 5

Řekla bych, že tohle byla jedna z nejslabších z pětice co jsem do tohohle momentu přečetla. Ano bylo tam pár okamžiků kdy jsem si řekl: "Páni!" ale bylo jich vážně jenom pár. Tak nějak mi to tam zachraňovala Simone v podobě Georgina.
Konec mě ovšem zaujal nejvíc! Proto další hvězdy nahoru. Jak Seth věděl její jméno z doby kdy byla člověk. Zprvu jsem myslela, že to Georgina řekla, když jí dostali zpátky, ale ona to neřekla. Zajímavý okamžik.
Na pět to ale bohužel není :) tak snad poslední knížka bude BUM celý série :)

deedulka
13.06.2016 3 z 5

První polovina knihy byla bezva, ve druhé mne však odrazovalo přeskakování příběhů z minulosti a současnosti. Díl se dějově hodně podobal tomu s bohyní Nyx, takže se některé věci opakovaly. Jinak ale příjemné čtení.

Evule114
23.05.2016 5 z 5

Musím říct, že tenhle díl i když byl skvělý, tak mě chvíli štval, protože byl skoro celý jen o uvěznění Georginy a to mě štvalo. Na druhou stranu jsme se dozvěděli i nějaké jiné střípky z minulosti. Hlavně mě mrzelo to, že někdo zabil Erika a už jsem se nedozvěděla kdo, no uvidíme, jestli se nám to vyjasní v dalším díle. No a taky je zde opět Roman, který je chudák taky zamilován do Georginy, ale co už, to k tomuto románu patří. Každopádně já se bavila každičkou stránkou.

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Asi nejlepší díl v sérii.

VerkaKauf
16.02.2016 5 z 5

Supr série hltala sem každý díl. Závěr mě překvapil, čekala sem ho trochu jiný ale dopadl jak měl.

Týnušxxx
27.07.2015 5 z 5

U většiny knih mi přijde, že první díl je nejlepší, a pak to je čím dál tím horší. U této série mi to přijde přesně naopak. Kéž bych byla sukubou!

ElisR1
25.03.2015 3 z 5

Tenhle díl byl zklamání, tak snad ten příští bude lepší

Samira
17.03.2015 5 z 5

Super, po dvou předchozích knihách, ze kterých na mě padla deprese, se mi do Stínů moc nechtělo a byla jsem velmi mile překvapená. Získala si mě zápletka, vývoj děje, humor a skvělý a také nedokončený závěr. Za mě velká spokojenost, moc se těším na závěr!

1259
18.12.2014 5 z 5

Je neuvěřitelné co se pořád děje Georgině a Sethovi. Strašně se těším až dočtu tu poslední Sukubu.

Holubicka87
19.10.2014 4 z 5

Z knihy mám smíšené pocity. Velice dobře se mi četla a konečně se tam i něco pořádného dělo. Na druhou stranu mi nepřijde už zábavné, že všechny zlé věci se dějí jenom Georgine a o nikoho jiného nejde. Vím, že je to hlavní hrdinka, ale trochu větší rozhled v knize by neškodil. Taky už mě začal nudit její románek se Sethem... Láska dvou lidí, kteří spolu nemůžou být, ale porušují veškerá pravidla a dál spolu jsou. Vím, že právě o tom romány jsou, ale čekala jsem něco originálního. Seth, popisován jako dokonalé ztělesnění všeho dobrého a čistého a přitom svou přítelkyni podvádí. Nevadí mi, že ji podvádí nebo že se ke konci trochu změnil. Spíš mě otravovala, jak ho Georgina stále popisovala jako dokonalého. Kdo z nás je?!. Pokaždé jsem si přála, aby se už k sobě nevrátili a ona zůstala s Romanem a nebo prostě sukubou. Další díl si určitě přečtu, jen doufám, že to nedopadne tak, jak se celou dobu v knize naznačuje... Georgina najde skulinu ve své smlouvě, peklo ji osvobodí a ona zůstane se Sethem, se kterým budou mít kupu dětí a budou šťastní až do smrti. :-)

orangerose
29.08.2014 5 z 5

vynikající díl :D

Veronika.C
22.08.2014 5 z 5

Tahle série se mi opravdu moc líbí a tento díl je zatím nejlepší :-)

ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii šesti knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
Ráda doporučuji

Lenka.Vílka
02.06.2014 4 z 5

No...tenhle díl mě vzal za srdce ze všech nejvíc...

snilek.holka
22.05.2014 2 z 5

Georgína mě prostě chytla za srdce a strašně ráda se k ní zpátky vracím. Ovšem pravda je taková, že se nějak nemůžu rozhodnout jak moc tahle kniha byla dobrá a nebo špatná...

Lira
22.04.2014 4 z 5

Mám u této knihy trochu smíšené pocity. Příběh mě znova ohromil tím, že jsem takový děj nečekala. Ale, pro mě chybkou, byly ty řeči o svatbě, dětech, rodině a o žalu Georgie. Chápu, někdo chce určitě děti, rodinu a milujícího muže, a samozřejmě chápu, že se určitě cítí Georgie mizerně kvůli těmto věcem, ale jsem ten člověk, který by toto s ní sdílel. Samozřejmě jsem to překousla. Byly to myšlenky autora a jeho postava. Mohla jsem buď přestat číst, nebo ty části prostě ignorovat. Ať se klidně Georgie rozhoduje jak chce, ať se utápí v nekonečných depresí a nechá chudáka Romana v háji. Až vstřebám tuto knihu, časem se dostanu i k pokračování.
Pro ty, co dokáží soucítit s Georgií, tak to opravdu doporučuji.

KatnissLavender
28.03.2014 5 z 5

Tahle série mě prostě neskutečně baví! Myslela jsem si, že už nemůže být lepší a ejhle...zase jsem se spletla! :-) Nevím čím to, ale tenhle díl se mi líbí, zatím, ze všech nejvíc! Úžasné zvraty, skvělý příběh... Georgina prostě boduje! Jsem možná trochu morbidní, ale miluju tyhle, emočně nadupané, ne vždy pozitivní, citové výbuchy!

Beruška80
05.03.2014 5 z 5

Kniha byla stejně jako předešlé díly- super, přečetla jsem jí za dva dny...chytlo mě to!

Catie_
04.12.2013 4 z 5

Kdybych to hodnotila hned, jak jsem knihu dočetla a ne až po posledním dílu, tak by to byly asi 3 hvězdy...ale teď mi je jasné, že ta knížka takhle prostě musela být napsaná :). A bylo to vlastně fajn :).

Dandulka
06.07.2013 5 z 5

Jak to tak vypadá, snít se někdy nevyplácí! Sukuba Georgina se dostala do osidel snů a prožívala znovu útržky svých dřívějších životů... Ani tento díl nezklamal, Moc se těším na další díl.