Odhalená

Odhalená https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154453/bmid_sukuba-odhalena-FTw-154453.jpg 4 608 88

Sukuba série

< 6. díl

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem. Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattle - a tím pádem i od Setha? Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje........ celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Revealed , 2011

Cleo De Nile
04.05.2014 5 z 5

Vynikající závěr celé série, naprosto dokonalá kniha :) Celá série mi bude moc chybět, ještě že autorka píše stále další knihy.
Musím ale souhlasit s jedním komentářem, kde čtenářka píše, že "Seth byl s každým dílem nudnější". Souhlasím. Já bych si takového chlapa asi nevybrala, a když už, SPOILER neopustila bych kvůli němu přátele, jako jsou Carter, Hugh a spol. To se mi moc nelíbilo, ale mně se to mluví, když nejsem Georgina. Romana mi líto bylo, ale zase to vykompenzovalo Andreino uzdravení :)

Marthas
16.04.2014 4 z 5

I když člověk přeci jen něco tušil, celé jsem to neprohlédla!! I když těď už mívá tu zápletku přeci jen na ještě vyšší úrovni, naprosto neprohlédnutelnou!! Neřekla bych, že byl konec smutný zas tak, ale na každém záleží, aby to posoudil sám za sebe!
Pěkně uzavřená serie, asi je vždy nutné někoho obětovat...
Ale zajímalo by mne proč zrovna tento název, to jsem nepochopila, vždy měl nějakou spojitost Georginou ale teď nevím, podle čeho si autorka nebo překladatelka vybrala tento název.

Doufám, že nás autorka zase brzy potěší nějakou další serii, na tu dystopii totiž nemám chuť!!:(

acul.p
06.04.2014 5 z 5

Úžasná knížka a vůbec celá série. Na jednu stranu mě mrzí, že skončila, na druhou stranu kdyby neskončila, nedočkali bysme se tak skvělého, napínavého a překvapivého konce :)

ala.mihalikova
05.04.2014 5 z 5

Tak to byl úžasný konec, Četla jsem to jedním dechem a celou dobu jsem trnula strachy, jak to skončí. Nádherný zakončení, škoda jen, že už to byl poslední díl. Líbil se mi celkový nápad, ta provázanost příběhu. Rozhodně doporučuji! Jen je mi lito Romana...

KatnissLavender
03.04.2014 4 z 5

Super! Ani poslední díl mě nezklamal. Musím ale přiznat, že ten předchozí se mi líbil víc. No a jak už to s konci bývá, byl i tento předvídatelný, ale potěšující. Jsem ráda, že jsem si celou sérii přečetla a vřele doporučuji jako oddechové čtení... :-)

croise
28.03.2014 5 z 5

precetla jsem to jednim dechem, doporucuji

scharko
23.03.2014 4 z 5

líbila se mi celá serie ,super čtení .

Blančitos
15.03.2014 5 z 5

Skvělé vyvrcholení dost dobré série. :)

Beruška80
09.03.2014 5 z 5

Krásný konec!

vaili
31.01.2014 5 z 5

Pěkné vyvrcholení série žádné natahování a jsem ráda, že konec nebyl přeslazený :)

Dandulka
21.01.2014 5 z 5

A je tady konec příběhu o Geotgině a její velké lásce Sethovi. Celá série byla moc fajn, dobře se četla. Jak se říká, konec dobrý, všechno dobré!

kikies
21.01.2014 5 z 5

Perfektní závěr.... je vážně škoda, že série nepokračuje, je to přesně ten typ příběhu, který bych klidně četla dál a dál do nekonečna :-)

KateCullen
08.01.2014 4 z 5

Hezké zakončení celé série, na můj vkus to ale bylo tak trochu předvídatelné.
SPOILER: Reinkarnaci Setha jsem popravdě vůbec nečekala. Tak trochu se to nabízelo, ale i tak to bylo překvapení. Co se týče Cartera, musím se přidat k ostatním, po dočtení knihy jsem si ho po hlavních hrdinech oblíbila asi nejvíc. Trochu mě jen mrzí vylíčení pekla, čekala bych od Richelle, že ho vybarví v úžasných barvách tak, že by se každému zastavil dech.
Myslím ale, že se možná dočkáme navazující série, moc ráda bych si přečetla třeba o Kayle a jejím daru vycítit nadpřirozené bytosti.

Barča 008
16.12.2013 5 z 5

(SPOILER) Tenhle díl je snad můj nejoblíbenější, takový konec jsem trochu předpokládala, ale přesto mě nadchl. Jen mě mrzí, že nebude pokračování, chtěla bych číst o Georgině jako o mamče :)

Kačíí01
10.12.2013 5 z 5

Kniha byla zakončena úžasně, i když na první dva díly to nemá ani zdaleka. Tuhle knihu jsem si zamilovala, už od začátku. Líbí se mi děj i postavy a na konci jsem uronila i pár slz. Takže velký palec nahoru. :)

Catie_
04.12.2013 5 z 5

Myslela jsem si, že to bude takové...jiné....ale rozhodně to byl pro mě asi nejlepší díl z celé série...a stejně jako ostatním, tak i mě bude především chybět Carter a asi trochu i Roman :)

K.M.
19.11.2013 5 z 5

Dle mého názoru to byla nejlepší kniha z celé série. Ale s každou další knihou se mi Seth přišel nudnější a Carter přesně naopak ale to je ...

trynitrix
18.11.2013 5 z 5

Super závětečný díl to nemohlo prostě jinak dopadnout, ohledně spřízněné duše a reinkarnace jsme si vzpoměla na knižní serii Andělé tam trocha ty podobnosti byla.Bylo to dobře propracované ohledně příběhu aby to dopadlo tak jak to dopadlo. Jinak opět strhujcí příběh Georginy a Setha sem je shtla během dvou dní se od toho nedalo nějak odtrhnout. A kdo mi bude nejvíce chybět Carter :-D

Nuttelka
17.11.2013 5 z 5

skvělé zakončení série, miluju happy endy :-)

DendaRA
04.11.2013 5 z 5

Nádherné ukončení děje. Tušila jsem, že to takhle dopadne, ale děj knihy byl velice působivý a poutavý a já se od knihy prostě nemohla odtrhnout. Vše, co se v knize odehrálo pro mě bylo velmi překvapující a napínavé. Nemohla jsem se dočkat, co přijde s další stránkou, kterou jsem zrovna otáčela. Kniha mě ani na chvilku nepřestala pohlcovat a já jsem byla myslí v ději i když knížka byla už dávno zavřená. A že se mi ji zavírat vůbec nechtělo ;-) Zkrátka jsem takové zvraty prostě nečekala. Byla jsem ohromená :-)