Odhalená

Odhalená https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154453/bmid_sukuba-odhalena-FTw-154453.jpg 4 606 88

Sukuba série

< 6. díl

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem. Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattle - a tím pádem i od Setha? Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje........ celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Domino

Succubus Revealed , 2011

Týnušxxx
Týnušxxx
29.07.2015 5 z 5

Úžasná série, konec knihy se dal sice tak trochu očekávat, ale díky tomu, že kniha byla opravdu čtivá a zábavná, mi to nijak moc nevadilo.
Neuvěřitelně jsem si v tomto díle oblíbila Romana, a to jsem ho opravdu neměla ráda.

stepka3765
stepka3765
23.06.2015 4 z 5

Celý příběh se mi docela líbil, i když to nebyla má nejoblíbenější série, což dokazuje, že jsem tomu dala 4 hvězdičky. Zakončení bylo suprový, Richelle Mead je pro mě prostě Paní Spisovatelka, miluju její styl psaní.

marketka40
marketka40
21.05.2015 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Opravdu jsem nečekala ten konec. Bylo to tak neuvěřitelný. Určíte stoji za přečtení

Samira
Samira
13.04.2015 5 z 5

Skvělé zakončení krásné série. V mých očích nejlepší díl, který propracovanou pointou spojil všechny ostatní. Hodně mého oblíbeného Cartera, kterého jsem si opravdu užila a také výrazných emocí. Nemám, co bych vytkla, snad až na fakt, že jsem vůbec neporozuměla důvodu, proč Seth nečekal na Georginu v nemocnici. Jinak, ale jen chválím!

Malvina
Malvina
20.01.2015 5 z 5

Byla to úžasná série a moc mě mrzí, že končí. Georgina mi byla moc sympatická, bude mi chybět.

dendy.252
dendy.252
10.01.2015

Ze začátku jsem měla obavy, jelikož na sci-fi žánr moc nejsem. Ale byla jsem moc příjemně překvapená!! Celá série mě velice bavila a teď jsem smutná, že skončila! Samozřejmě jsem ráda za dobrý konec a těším se na další knížky od této autorky. :)

1259
1259
23.12.2014 5 z 5

Nemám slov. Jsem šťastná že to dobře skončilo, ale ráda bych četla další část. Škoda že už jiná část není.

Dadula118
Dadula118
08.11.2014

paráda.Poslední díl stál za to.Celá série,byla čtivá,dobře napsaná.Škoda,že to končí.

Nathanielka
Nathanielka
27.10.2014 5 z 5

Moc krásné ukončení celé série. Všechny knihy krásně utvořili děj, vše dávalo smysl, nic si neodporovalo, nemůžu jen doporučit!! Rozhodně stojí za přečtení. Pokud máte rádi tento žánr nebo Richelle jako spisovatelku, neváhejte :))

kneznaliba
kneznaliba
19.09.2014 5 z 5

Vynikající celá série. Krásné a dojemné zakončení. Moc mě to bavilo a celou sérii jsem přečetla za pár dní. Vřele doporučuji milovnicím tohoto žánru.

orangerose
orangerose
06.09.2014 5 z 5

krásně zakončená série sukuby, stojí za přečtení, i vampírská akademie a pokrevní pouta - doporučuji přečíst :D

Veronika.C
Veronika.C
24.08.2014 5 z 5

Tuhle serii miluju, úžasné a poslední díl byl nejlepší. Hrozně se mi líbilo jak bylo vše provazané a všechno do sebe zapadlo, krásně zakončený příběh. Je mi líto že je již konec. Hrozně jsem si Georginu oblíbila a hlavně mě bavil Carter, má oblíbená postava. A taky jsem měla ráda Romana, toho mi bylo opravdu líto. Zkrátka jedna z nejlepších sérií co jsem četla, určitě se k ní ráda vrátím :-)

ivzu77
ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii šesti knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
Ráda doporučuji

AnDyB
AnDyB
07.07.2014 5 z 5

Celou serii naprosto miluju a posledni dil byl nejlepsi ze vsech !!! doopravdy krasne promysleny konec vsechno do sebe zapada a krasne rozuzovani :)

KaterinaF
KaterinaF
16.06.2014 5 z 5

Tahle poslední kniha byla z celé serie jednoznačně nejlepší! Nejdojemnější byly společné okamžiky s Carterem (kam se hrabou ty se Sethem).

snilek.holka
snilek.holka
07.06.2014 4 z 5

Závěr byl zajímavý. Opravdu mě kniha bavila, co mě trošku mrzelo,že plno věcí bylo dost předvídatelných.

Clare C
Clare C
02.06.2014

Knížka byla úžasná a pro mě byl závěr tak poutavý že jsem tuto knihu přečetla ani ne za jeden víkend, sice hodně pršelo ale to na poutavosti nic nemění. Každopádně jsem se chtěla zeptat jestli někdo nezná podobnou knížku? Po sukubě jsem začala číst ságu Krásní mrtvý, ale už u začátku druhého dílu mě nadšení přešlo. Proto jsem se chtěla zeptat jestli někdo nezná něco co by se podobalo této knize, nebo cokoli jiného o čem si myslíte že by to mohlo být poutavé a zajímavé.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka
02.06.2014 5 z 5

Sbohem ve velkém stylu? To teda že jako jo...navíc tahle série je pro mě zajímavější ještě z jednoho hlediska: mezi čtením jsem zkusila i akademii a pouta, ale brala mě jenom sukubka...

Vendulik
Vendulik
22.05.2014 5 z 5

Skvělé zakončení celé serie. Doufám, že autorka napíše nějaké volné pokračování.

paloma
paloma
13.05.2014 5 z 5

Úžasná knížka, taková třešnička na dortu této skvělé série. A musím přiznat, že jsem si napřed přečetla jak to dopadne, abych mohla v klidu číst.