Na vrcholu

Na vrcholu https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82712/bmid_sukuba-na-vrcholu-VSX-82712.jpg 4 791 70

Sukuba série

Georgina Kincaid vysává. A to doslova. Láska totiž zraňuje a ničí a nikdo jiný to neví lépe než právě Georgina, protože ze svých milenců vysává život. Nemůže jinak. Georgina je totiž Sukuba – démon žívící se mužskou touhou. Je však ironií osudu, že se Georgině, démonu, jehož úkolem je svádět, nedaří získat srdce toho, jenž nejen ví, ale ještě ke všemu ji bere takovou, jaká je. Chaos v jejím srdci však není jedinou věcí, která ji trápí. Má starost o Douga, svého spolupracovníka v knihkupectví. V poslední době je fakt divnej a Sukuba cítí, že je za tím mnohem víc, než se zdá. Tak moc by při pátrání po příčinách Dougových bizarností potřebovala pomoc svého nejlepšího přítele z rodu nesmrtelných. Avšak Bastien na ni nemá čas. Georgina musí tedy pátrat na vlastní pěst, a to hodně rychle, protože Doug určitě nebude ten poslední v řadě.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus On Top , 2008

danca044
18.12.2012 3 z 5

Pořád postrádám nějakou hloubku. Georgina mi prostě nepřirostla k srdci a myslím, že se to ani v budoucnu nestane.

xxiixxi
28.09.2012 5 z 5

Perfektní! Přesně takovou knihu jsem v tuhle chvíli potřebovala. Seth je mi hrozně sympatický, úplně z něho sálá dobrý charakter, láska a inteligence. Dobře byly napsané i erotické části, které bývají často v knihách odbyté a tady jich bylo tak akorát. Chválím i zápletku s ambrosií.

Vlocka
14.09.2012 5 z 5

SUPER! Asi je to typ knih, které jsou přesně pro mě:) V první půlce se sice nic moc nedělo, skoro žádná akce - pro ty, co si na akci potrpí, bude tato kniha nic moc, ale já na ty akčňárny moc nejsem, takže se mi první půlka knihy četla dobře tak jako tak a hezky to čtení plynulo:) No ale druhá půka? To bylo ale teprve něco. Nečekaný zvrat a pak najednou další a další a zároveň se prolínali zajímavé části z Georgiiné minulosti. Nestačila jsem se divit :) Za mě 5 hvězdiček. Není to kniha pro náročné, ani s žádnou hloubkou, ale tohle je to, co se mi líbí. Těším se na další díly, ikdyž se bojím, jak dopadne Georgiin vztah se Sethem:)

Dandulka
18.08.2012 5 z 5

Druhý díl..... Líbil se mi, ale..... Spád to dostalo až ke konci, který zůstal otevřený. Tak jsem zvědavá na třetí díl.

Temsiss
11.07.2012 3 z 5

Knížka byla dobrá, zajímavá, ale děj nic moc. Přišlo, že se to rozjelo až ke konci. Začátek mi přišel takový... utahaný. Jinak se mi to líbilo a byla jsem celkem překvapená některými scénami. ;)

dqenisa
25.06.2012 5 z 5

Knížka se mi líbila. Docela mě překvapila ta scéna s Bastienem. Autorka opět postavila knížku s dobrou zápletkou. Těším se na další díl.

Adulina12
30.03.2012 4 z 5

kniha sice dobrá a měla sem ji zachvilku přečtenou, ale co se týče Richelle Mead tak sem od ní zatim četla VA (1) a sukuba trápení. Tahle kniha mi zatim od ní přešla asi nejslabší.. u mead sem si zvykla na to, že pořádná akce je až na posledních několika stránkách a v průběhu knihy tam je taky plno zajímavých a napínavých scén.. ale tady.. přijde mi že to už docela připomíná červenou knihovnu (ne že by mi to vadilo) a je tam z tohoto žánru víc, než sem u Mead byla zvyklá.. ale i tak sem spokojená, protože intimní scény taky nejsou na škodu.. jenom tam mohlo podle mě být víc scén a větší milostná zápletka s Bastienem..

trynitrix
15.02.2012 4 z 5

Jj líbila se mi knížka i když nějaká akce tam pořádně nebyla ale i tak jsem knížku slupla za dva dny.

Vendulik
11.01.2012 5 z 5

Skvělá kniha :D akurát bych ji dala 18let.

KateCullen
06.11.2011 5 z 5

Plná očekávání na třetí díl! A trocha ambrózie by neuškodila :D