Tina

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa stretnúť. Žltý dom, v ktorom strávili spoločne šťastné detstvo, po smrti rodičov chátra a oni sa musia dohodnúť, čo s ním urobia. Ich stretnutie je však plné nečakaných prekvapení a rozhodnutie o osude domu nebude tým najťažším rébusom. Každý z nich má už nielen svoj život a vlastný príbeh, ale aj naliehavý súkromný problém....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441531/big_sukromne-problemy-tina-gFx-441531.jpg 4.618

Kniha Tina

ela2710

Knižka je o 4 súrodencov, ktorých smrť rodičov a neskoršie problémy so starým domčekom, dovedú opäť pod jednu strechu.
Každý z nich má svoj život a svoje problémy. Táto knižka bola venovaná Tine a jej súkromiu, ale nadškrtnuté boli aj problémy Sebastiána, Denisa a Lilly, na ich život nadväzujú ďalšie knižku zo série.

Tinino manželstvo každý považoval za šťastné až dokonalé. Problémy zo súkromia nikde nerozoberala a preto všetkých zaskočilo, čo sa v jej manželstve zrazu udialo.

Príbeh o láske, nevere, pochybeniach a aj o odpustení. Ukazuje nám, aká dôležitá je komunikácia vo vzťahu a aké nedorozumenia sa môžu udiať, keď nefunguje. A tiež aké ťažké, ale aj potrebné je občas odpustiť.

Príjemné oddychové čítanie o bežných ľuďoch, starostiach a problémoch.

Majka1979
31.08.2020

Kniha splnila moje očakávania, určite som rada, že som si mohla prečítať príbeh Tiny a jej súrodencov. Ako sa život zahrával s každým z nich a ako dokáže zlý človek spôsobiť okolo seba kopec chaosu, no ak človek verí a zváži všetky svoje rozhodnutia, tak sa nakoniec rozhodne správe.
A možno práve druhá šanca na šťastie je tým správnym rozhodnutím :)
Určite knihu vrelo odporúčam, od autorky mám všetky knihy a veru neľutujem, že som si práve túto prečítal. Už sa neviem dočkať pokračovania a príbehu Tininej sestry Lilly :)

ilovebook88
27.05.2020

Pekný príbeh, figurovala tam hlavne Tina a Sebastian. Je to taká oddychovka na večer ???? jednu hviezdu odoberám pretože príbeh o Sebastianovi nebol dokončený čo mňa osobne mrzí..