Sukničkář

Sukničkář https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246953/bmid_suknickar-246953.jpg 3 52 13

Advokát Filip má manželku ve svém věku, dospělé dcery, standardní domácí zázemí, dobrou práci a slušný příjem, ale zdá se mu to málo. Potřebuje totiž vzrušení. Chce zůstat mladý a tvrdí, že nejlépe si rozumí s dívkami, které právě dokončily vysokou školu. Jenže pak se mu jeden z mimomanželských vztahů vymkne z kontroly a on přijde o všechno. Zůstane mu mladičká milenka a čerstvě narozený syn. A Filip zjišťuje, že nová domácnost už ho poněkud vyčerpává a také svět jeho mladičké milenky mu zrovna nevyhovuje. A když se jeho Broskvička rozhodne dělat kariéru v Bruselu a on se stane kuchařkou, uklízečkou a chůvou zároveň, začne se mu stýskat po původním životě. Jenže když se mu po obrovském úsilí podaří slepit vztah s bývalou ženou, objeví se v jeho kanceláři atraktivní blondýnka…... celý text

Vatter83
02.04.2021 4 z 5

Super oddychovka, u které jsem se opravdu pobavila. :-)

evik2710
18.04.2020 4 z 5

Oddechovka ze života

Milena1967
30.12.2017 3 z 5

Podtitul knihy by mohl znít" komu není rady, tomu není pomoci". Nenáročná oddechovka.

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Takový je život. Jsem ráda, že autorka nesklouzla k obyčejnému happy endu, ale držela se spíše toho, jak to v životě většinou bývá. A za to jsem ráda. Kniha byla opět velmi čtivá, jako ostatně všechny autorčiny knihy. Není to nic nezapomenutelného, ale na vyčištění hlavy je tato kniha ideální. Přečtete ji rychle, nemusíte u ní nijak moc přemýšlet a za měsíc už v podstatě nebudete vědět, o čem přesně byla. Ale i takových knih je třeba.

nikkifinn
24.09.2017 4 z 5

Spíše 3,5 hvězdiček :) Ten konec mě naštval. I když, evidentně i tací jsou, kteří si z průseru v životě nevezmou vůbec žádné ponaučení...

poter
17.09.2017 5 z 5

Super pohodová knížka na jeden večer,moc jsem se pobavila

Rendolet
29.07.2017 3 z 5

Nic náročného ke čtení, rychle se děj přelouská. Doporučuji :)

misulka680
21.01.2017 1 z 5

Oddechovka na odpoledne. To je tak kdyz si chlap mysli jak je na tom po x letech manzelstvi spatne, najde si bovokvu a ejhle ono muze byt jeste hur. Zaslouzil si to. Kniha se cetla sama, behem par hodin precteno

Leniiis
06.03.2016 4 z 5

Nejdřív jsem si říkala, že ten konec je dle mě na prd..ale..když jsem se zamyslela, tak ono to je prostě podle reality a v životě to tak prostě je. Jinak knížka se četla hezky, ale nic náročnýho na čtení ani přemýšlení.

alnahu
18.02.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc pěkně popsaný příběh muže .který si myslí ,že je stále mladý a žádoucí a jeho žena stárne.Opustí ji a nastěhuje se ke své "Broskvičce", stane se rázem otcem a zároveň dědečkem a také domácí uklízečkou a kuchařkou.A pro své pohodlíčko se opět vrátí ke své staré manželce.Docela mě i pobavila.

Blanka78
16.02.2016 5 z 5

Pěkný opravdu ze života :-)))

Ms.Iris
11.07.2014 5 z 5

Keď ju začnete čítať, neviete prestať. A ani nebudete chcieť prestať čítať. Kniha je totiž napísaná pútavo, svižne, vtipne i dojemne... z pohľadu chlapa. Ktorý je sukničkár bez chrbtovej kosti. Naštve Vás, to áno...ale aj tak: Odporúčam :-)

danuska
16.06.2013 4 z 5

Prijemne prekvapenie, kniha sa mi pacila, Rozpravacom je muz, co je tak trochu nezvycajne, kedze je to kniha od zeny, takze je to celkom zaujimave. Napisane svizne, lahko sa to cita.

2011  61%Vesmír je ženatý
2015  68%Sukničkář