Svezení

Svezení https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445248/bmid_svezeni-SwV-445248.jpg 4 19 3

Stvoření Riley Paige série

< 4. díl

Sériový vrah vylákává a zabíjí ženy napříč celým státem. K tomu nejspíš používá obytný vůz. FBI se obrací na svou nejmladší a geniální agentku: 22 letou Riley Paigovou. Riley úspěšně dokončila Akademii FBI a je odhodlaná pokračovat v kariéře agentky FBI. Se svým parťákem Jakem dostanou k vyřešení nový případ – a to v ní vyvolá pochybnosti, jestli na něj stačí. Riley a Jake se musí seznámit s komunitou používající obytné vozy – a musí se ponořit do mysli vraha. Brzy zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Mají co do činění s psychopatem na svobodě, který je neustále překvapuje a který jen tak nepřestane zabíjet oběti. Rileyina vlastní budoucnost je ohrožená. Nezbývá jí než zjistit – dokáže se její geniální mysl vyrovnat mysli psychopatického vraha?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Taking , 2019

Pulp_catastroph
Pulp_catastroph
14.01.2024 4 z 5

Nemám co vytknout, krátké, svěží, super.

HančaŠ
HančaŠ
07.08.2023 3 z 5

Je to dobře napsané, ale s každou další knihou mě postavy rozčilují pořád víc. Z Crivara se stává náladový dědek, Riley se pořád nemůže vymotat ze spirály: ježíši on je na mě asi naštvaný. Mimo to nechápu, jak se z ní mohla stát Riley Paige, protože Ryana bych poslala kamsi už ve druhé knize.

hana1039
hana1039
14.08.2020 4 z 5

Tak mám za sebou všechny 4 díly,, stvoření Riley Paige, mladá, čerstvá absolventka FBI se zotavuje po posledním případu... Ty 4 díly byly takový jakoby její úvod do následujících dalších případů v FBI a s každým dalším se Riley bude cítit silnější a zkušenější... a bude to sakra potřebovat, držím palce :-))

Blake Pierce
americká