Stručné poučení o nepadělaných Rukopisech

nehodnoceno
Stručné poučení o nepadělaných Rukopisech

Spis vydaný k padesátému výročí zahájení bojů proti pravosti Rukopisů, který chce nejširší veřejnost s podstatou tzv. sporu rukopisového. Práce dvou autorů, z nichž první zpracoval otázku s hlediska věd exaktních, druhý s hlediska věd ostatních, jmenovitě jazykovědy a historie.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/123906/strucne-pouceni-o-nepadelanych-rukopisech-123906.jpg 00
Literatura naučná, O literatuře
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Stručné poučení o nepadělaných Rukopisech

HTO
18.05.2012

Čtu si tuto knížku od dvou významných obhájců, a naraziv na Gebauerovo tvrzení, že proužkový důkaz o nepravosti RKZ může pochopit i idiot, pravím si: „Ošklivý Gebauer!" – takto se mluví? To obhájci mluví slušněji. A tu dojdu na konec pojednání o tomto důkazu a narazím na tohle: „...je dnes patrno, že je to důkaz, který může pochopit jen – idiot", a pravím si: „Oškliví obhájcové!" Není to lehký, což?

Knížka by měla být ke stažení zde: http://www.glyptika.cz/cirkovsky2/?attachment_id=244 Snad se vám zadaří lépe, než mně s prof. Andrlíkem: když jsem jej zadal do obrázků na google, vypadlo na mne takové množství schodů, jaké jsem ještě nezažil.

Autoři knihy

Karel Andrlík