Strom života

Strom života je zatím nejrozsáhlejší historický román spisovatelky Ivany Špičkové. Autorka se ve svém díle věnuje několika postavám, které jsou zajímavě vykresleny a prezentovány. Ovšem náboj vynikajícího románu je vtom, že se nevěnuje jenom jejich lidskému příběhu, ale i jejich vzájemné interakce a náboji společných vztahů, které se v průběhu času mění. Historicky je román zasazen do 1. st. p.n.l. (cca roky 50) a věnuje se stále tajemným Keltům. Román se mohl klidně odehrát třeba i někde u nás…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261936/strom-zivota-261936.jpg 4.79
Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno:, Millennium Publishing

Redbitter
včera

Neuvěřitelně čtivá kniha. Nenechte se zastrašit její '' tloušťkou''. Je to úžasná kniha, každá stránka je perfektní a jsem velice ráda, že spisovatelka je z ČR. :)

vendula4464

Nejdříve jsem se trochu polekala objemnosti knížky, ale jak se začtete, ubíhají stránky velmi rychle... Číst tuto knížku bylo velmi vyčerpávající, ani jedna kapitola Vám nedá vydechnout. Pořád jsem byla v napětí a nedokázala se odtrhnout. Obdivuji mistrný styl vyprávění, znalost prostředí, zvyků a dokonalé vykreslení postav a charakterů. Knížka Vás vcucne do své doby, nečekaně mění charaktery většiny hrdinů a Lanicovi a Coriace jsem držela palce ze všech nejvíce:-)

Annnulika

Skvěle napsaný příběh. Ani jsem nečekala, že mě tato kniha tak chytne. Děj byl zajímavý od začátku až do konce, mnohokrát jsem měla problém knihu odložit. Lanica jsem si hned oblíbila a Allecnos mě dost často vytáčel. Hold moc dokáže člověka změnit, to platí ve všech dobách... I když byl kniha dlouhá, nebránila bych se pokračování ;)

AlenaF

Výborně napsaná kniha, velice mě upoutala a četla jsem, četla .... Nemohla jsem odložit. Doporučuji. Těším se na další knihy této autorky.