Strojnické tabulky

Strojnické tabulky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274375/bmid_strojnicke-tabulky-5-vydani-sN7-274375.jpg 5 7 2

Pomocná učebnice pro školy technického zaměření je určena jak studentům technických škol, tak konstruktérům a technologům. Publikace, jako jediná svého druhu, obsahuje aktuální české technické normy. Uvedené strojnické tabulky jsou vydány ve spolupráci s ČNI, zachycují současný stav přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. Normy obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde a bez nichž není možná plnohodnotná výuka na školách. Spolupráce s ČNI je zárukou toho, že při každém dalším vydání jsou tabulky doplněny o změny, které vznikají při vývoji a dotváření norem.... celý text

DCKH
05.12.2015 4 z 5

Plně souhlasím s s Panem Bendou,kniha je veskrze dokonce tak nudná že jsem ji neotevřel ani při závěrečných zkouškách.Lenost.
přesto lidé kteří se živí jako mechanici nebo zámečníci tak tuto publikaci jistě přivítají s odkazem na její praktičnost a užitečnost a nudu překonají.
74%

benda02
12.08.2013 5 z 5

Pro strojaře nutnost, pro zbytek nudnost :)

Autoři knihy

Kniha Strojnické tabulky je v