Stroj na peníze 1: Námitky a jak je zvládat

Stroj na peníze 1: Námitky a jak je zvládat https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79690/stroj-na-penize-namitky-a-jak-je-zvladat-79690.jpg 4 6 2

Tato kniha vznikla přepisem seminářů pro prodejce. Dozvíte se, že námitkám se dá předcházet, pokud dokážete odhadnout chovaní zákazníka. Jakmile poznáte, jaké jsou příčiny námitek a jak je zvládat, pak pomocí ověřených postupů dokážete jednoduše cvičit s druhými při prodeji.

Teron
11.09.2019 5 z 5

Na jednu stranu doba už jistojistě pokročila a existuje množství dalších knih a studií o tom, jak funguje zákaznická psychologie a jak se zákazníky pracovat pro oboustranné uspokojení.
Na druhé straně je Tomanův Stroj na peníze stručným a výstižným odrazovým vhledem do této problematiky. Správně poukazuje na to, že prodejce musí v první řadě odložit vlastní náhled na věci a přijmout ten zákazníkův. Tedy nesnažit se ho přesvědčit o tom, že on (prodejce) má pravdu a musí být po jeho, ale že jeho úkolem je uspokojit nějakou potřebu druhé strany nebo vyřešit nějaký její problém.

anebar
22.04.2018 3 z 5

Kniha mě něco málo nového naučila. Je pojata jako poučení z příběhu. Co se mi nelíbilo, tak to časté vkládání otazníků na zamyšlení čtenáře. Taktéž kniha nezapadá úplně do roku 2018, kdy se používají většinou jiné metody.

Kniha Stroj na peníze 1: Námitky a jak je zvládat je v