Stroj času zn. Hollywood

Stroj času zn. Hollywood

Filmovou společnost Climactic Studios může před krachem zachránit jedině kasovní trhák – a tím má být velkofilm o objevení Ameriky vikingy. Díky stroji času se dá natočit rovnou v 11. století, rychle, a především levně. Problémy začínají, když se hlavní představitel zraní a musí ho nahradit viking Ottar. Za láhev Jacka Danielse denně…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28327/stroj-casu-zn-hollywood-28327.jpg 3.217

The Technicolor Time Machine (1961)

Romány, Sci-fi, Historie
Vydáno:, Ivo Železný

MorriconeTheGod
18.11.2017odpad!

Ty voe...ten Harrison je opravdu guma první kategorie. A přitom to mohlo být i vtipné (celkem zajímavý námět), kdyby to nebylo tak ubohé.

KAREL6725
16.11.2017

Překvapení nečekal jsem, že k téhle knize ještě nikdo nenapsal komentář. Tahle kniha stojí určitě za přečtení, nasmál jsem se u ní jak u knížek pana Pratchetta. Filmové studio natáčí film hlavní představitel se zraní a celé studio je před krachem. Díky stroji času najmou skutečného Vikinga Ottara který ochotný účinkovat ve filmu za láhev Jacka Danielse denně . Jak to dopadne s filmem , se studiem, i s Ottarem se dozvíte v téhle skvělé knize. Doporučuji, jako jednohubka na pošmourné odpoledne , skvělá volba.