Noční tábor

Noční tábor https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7862/stribrne-podkovy-noc.jpg 4 20 5

Stříbrné podkovy série

Megan objeví hrob dívky, která žila na farmě Bodláčí vrh před více než sto lety. Říká se, že její duch se stále potuluje po pastvinách a hledá svého milovaného bělouše. Megan bojuje se strachem, ale když během nočního táboření nedaleko stáje zmizí Amanda i její kůň, vydává se ji Megan hledat.Není si vůbec jistá, zda najde ztracenou kamarádku nebo se ocitne v tvář duchovi z minulosti.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Alpress

Short stirrup club

Ajushka
13.02.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za necelý den a velice mě uchvátila. Do příběhu jsem se ponořila tak, že jsem přestala vnímat okolní svět a tak to má u správné knihy být. Děj je napínavý a hlavně velmi tajemný. Určitě mohu doporučit.

DenisePartridge
22.12.2014 5 z 5

Knihu jsem četla už před nějakým časem, ale přesto mě uchvátila. Líbilo se mi v ní to tajemno a rozhodně doporučuji všem, co mají rádi koně.

Petronille
26.01.2014 5 z 5

Tuhle sérii jsem měla moc ráda, četla jsem ji když jsem byla mladší. Doporučuji pro milovníky koní 10-13 let

Linu
17.08.2013 5 z 5

Krásná, tajemná a velmi napínavá.

Frope_Fruit
30.11.-0001

Tudle knížku teprve budu číst už jí mám doma.A jakmile ji přečtu dám sem hodnocení a komentík.

pro dívky příběhy o koních

Allison Estes
americká, 1945