Druhá stříbrná kniha snů

Druhá stříbrná kniha snů https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207148/mid_silber-druha-stribrna-kniha-snu-UMz-207148.jpg 4 994 158

Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Silber: Das zweite Buch der Träume , 2014

ame
05.10.2018 5 z 5

Miluju tuhel knížku, je božská. Obvykle najdu na knize něco co mi nesedí, nebo mi dojde že je něco špatně, měsíc po dočtení. Proto si všechno nechávám projít hlavou, ale tady jsem čekala a čekala a nic, jenom se mi líbila čím dál tím víc, tak jsem si ji přečetla podruhé a pořád je úžasná.

mStationka
15.09.2018 5 z 5

Druhý díl byl stejně čtivý jako ten první . Mimochodem G je mi víc sympatický než H....

Elen telemna
05.08.2018 4 z 5

No, podle mě teda trochu slabší než první díl. Ale jsem ráda, že už se to netočilo kolem toho jejich "démona".
Zápletka s Miou a s její náměsíčností byla mnohem lepší než nějaký démon. Jen mě mrzelo, že jsem měla během čtení pocit, že se tam pořádně nic neděje. Až na konci děj nabral pořádný spád, až jsem zadržovala dech.
Co se týče Liv a Henryho, tak se musím přiznat, že jsem měla Henryho už od prvního dílu celkem ráda. Proto mě trochu zasáhla ta událost s paní B a ty jeho řeči o tom, že sen je něco jiného než skutečnost. V té chvíli jsem Liv naprosto chápala (a to se mi poslední dobou u hlavních hrdinek nestává zrovna často...).
Takže pokud hledáte něco, u čeho budete moct vypnout (a možná se i trošku bát), tak je tato kniha dělaná přímo pro vás. Já jen doufám, že se autorce podaří třetím dílem celou trilogii úspěšně uzavřít. No, uvidíme....

P.S. Mám takový nápad ohledně Secrecy. Jsem zvědavá, co se z toho vyklube!

juni
06.07.2018 5 z 5

Pokračovaní ,,snů'' jsem musela mít okamžitě. Nejenom kvůli příběhu, ale také kvůli kráse obálce. Už se nemůžu dočkat posledního dílu a obálky ;)

Míša06
02.07.2018 3 z 5

Byl to vycpávkový druhý díl. Až na ten konec, ten byl nabitý a plný akce, to bylo nudné táhlé a bez akce. Párkrát se sice během celé knihy objevilo pár zvratů, ale nebylo jich moc. Celkově kniha byla nudná. Ale protože 1. díl byl výborný, doufám ve skvělí 3. díl.

Barik05
01.06.2018 5 z 5

Super, bomba

Denisa153
31.05.2018 3 z 5

O proti první dílu je to slabší. Děj se táhne, občas se objeví zvrat a po pár stránkách se děj zase táhne...

LittleShadow
26.05.2018 4 z 5

Nenáročná četba. Zajímavý nápad. Doporučuji.

1v8na
20.05.2018 4 z 5

Opět šlo o svižný a čtivý příběh. Kniha mě nezklamala. Má úžasnou obálku. Grayson byl opět super - zůstává pro mě ten nej, dokonce víc než Henry.
Mii mi bylo celkem líto.
Konec knihy byl famózní.
Jediné, co mě trochu rozčilovalo, byla nedotažená komunikace mezi Liv a Henrym.
Ovšem těším se na třetí díl.

BarkaS
11.05.2018 3 z 5

Trochu slabší než první díl. Ale to nic nemění na tom, že to je slušná odpočinkovka. A ten nápad se snovými dveřmi stále považuji za naprosto geniální!

Baraliska
08.05.2018 5 z 5

Jediná myšlenka, která se mi po přečtení honila hlavou: CHCI SI HNED PŘEČÍST DALŠÍ DÍL!

NymphMaeve
02.05.2018 3 z 5

Stejně jako první díl, byl i tento příjemný, čtivý a s postupnou gradací příběhu. Zápletka sice nová, ale s prvky předchozího a její součástí je mnoho podrobnějších informací ze světa snů. Spousta věcí se opakuje, některé se lehce rozvíjejí. Už se moc těším na třetí poslední díl :)

chrastitko
08.04.2018 4 z 5

Bavil mě o hodně víc než první díl. Okrb mě vytačela stejně jako Liv a Miu a vůbec se jim nedivím, jak se jí pomstily.A doufám že se nepřipojí k Anabel.

martinkaLLL
15.03.2018 5 z 5

Opět nezklamala. Napínavé, napínavé a napínavé. Hurá na třetí díl, jsem napnutá jak kšandy.

Onceuponthetime
15.03.2018 5 z 5

Druhý díl se mi moc líbil. Vyhrocená situace mezi Liv a Henrym obohacená o tajemné sny, co víc si člověk může přát. Musím říct, že mě náměsíčnost Liviiny malé sestřičky docela děsila, protože Miu jsem měla už od prvního dílu moc ráda. A Henry, bože jak ten mě naštval.
Jinak knihu moc doporučuji. Autorka opět nezklamala.

Veramark
07.03.2018 3 z 5

Musím zmínit, že mě hodně ovlivnila pauza mezi prvním a druhým dílem (přes jeden rok), ve které jsem četla jiné knížky a zapomněla, co se stalo v předešlém díle. Byla jsem tím pádem vhozena do příběhu a chvíli mi trvalo, než jsem si postavy matně vybavila. Musím přiznat, že jsem se i přesto začetla hned od začátku. Když jsem si ale uvědomovala, co se v knize vlastně děje, došla jsem k závěru, že vlastně nic. Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, nějakou akci. Sice mě čtení docela bavilo, příběh ubíhal příjemně rychle, ale děj pořád stál. Snad jenom Secrecy mě nutila knížku dočíst. Na posledních padesáti stránkách jsem se konečně nějaké akce dočkala, dokonce i zvratu, který byl sice trochu čekaný, ale nebylo to zas tak předvídatelné. Ale akce skončila tak rychle a náhle jako začala. Chápu, že prostřední díl bývá největší krizovka, která je často jen výplní mezi prvním a posledním dílem. Celkově byla knížka...pěkná, průměrná, hezky se četla, ale chyběla akce. Možná už pro mě tento typ knížek už prostě není, ale rozhodně si přečtu poslední díl.

Aaginka
06.03.2018 5 z 5

První díl se mi moc nelíbil ale tenhle už stál za to.

dancav28
27.02.2018 5 z 5

Tento díl se mi líbil ještě více než ten první. Kniha má nádhernou obálku. Co se týče obsahu mě kniha zaujala, četla se sama a určitě si jí ještě někdy přečtu. Takže doporučuji

nelaargi
06.02.2018 5 z 5

Na této knize mě zaujala obálka, a proto jsem ji musela mít, ale když jsem si všimla, že je to druhý díl, rozhodla jsem se, že si přečtu i první díl. Ten byl skvěl, ale tenhle ještě lepší. U příběhu jsem se zasmála a strašně dobře se mi četl. Jsem zvědavá na 3.díl. Doufám, že mě nezklame.

Nathanielka
25.01.2018 5 z 5

Skvělé pokračovaní snů, bylo to napínavé a neuvěřitelně vtipné. A jdeme na třetí díl :D

přátelství láska sny německá literatura pro dívky

Kerstin Gier
německá, 1966
2015  88%Rudá jako rubín
2014  87%První stříbrná kniha snů
2015  91%Zelená jako smaragd
2015  90%Modrá jako safír
2015  86%Druhá stříbrná kniha snů

Kniha Druhá stříbrná kniha snů je v

Přečtených1 444x