Střepiny ticha

od:


KoupitKoupit eknihu

Tvůrce psychologických profilů Tony Hill dokáže číst vzorce lidského chování a dekódovat jeho záhady. Když narazí na sérii sebevražd žen, na netu pronásledovaných zvrácenými predátory, začne tušit, že jde o větší a děsivější tragedie, než by se zdálo. Způsoby smrti jsou sice různé, ale okolnosti podobné. Nebyly ty ženy ve skutečnosti zavražděné? Jaký typ sériového vraha může toužit po tom, aby jeho zločiny zůstaly skryté? Bývalá vrchní inspektorka Carol Jordanová bojuje s vlastními démony, ale lidské životy, které jsou v sázce, ji přimějí vrátit se do akce. Společně s Tonym a novým týmem se pouští do honu na nejnebezpečnějšího vraha svého druhu – na takového, který nezná strach a nemá co ztratit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290844/strepiny-ticha-BIH-290844.jpg 429
Série:

Tony Hill / Carol Jordanová (9.)

Orig. název:

Splinter the Silence (2015)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
Klarinecka
14. srpna

K mému velkému zklamání musím řict - obyčejný průměr. Obzvláště první půlka se vleče a pak hurá kvapný konec :(

intelektuálka
07. srpna

Záhadné sebevraždy žen vrtají hlavou tvůrci psychologických profilů Tonymu Hillovi...

A vyřešit je může jedině s policejní inspektorkou Carol Jordanovou....

Zde jsou zajímavé motivy sebevražd - jsou spojeny s literaturou ...

A motiv vraha se skrývá v jeho minulosti - nemá rád feministky...

Val McDermid se stále čte dobře...

rodak
19.07.2017

Už jsem otočil poslední stránky a nemůžu se dočkat dalšího přeloženého pokračování.Nejlepší série s Carol a Tonym.Autorka je vůbec nešetří.Nebudu nic prozrazovat,ale jsem rád že jsou opět spolu a řeší vždy perfektní a napínavé případy.

lenule_k
07.07.2017

K McDermidové jsem se vrátila po delší době, možná vzhledem k tomu, že jsem nečetla celou sérii, jsem byla s knížkou spokojená, začátek byl trochu pozvolnější, trochu jsem se měla problém orientovat v postavách, Nesbø to není, ale oproti všude propagované Dívce v ledu určitě mnohem zábavnější a zajímavější.

čef
12.03.2017

Autorka tak nějak navazuje na předchozí knihy se seriálovou dvojicí - nejvíce snad na Horečku nenávisti. Opět je tu problém sociálních sítí a zamindrákovaných trollů, malých šmejdů, kteří dokáží pošpinit kdeco. Krimi je zde trochu v pozadí, napětí se soustřeďuje převážně na problémy Carol s alkoholem a s takykolegy v policii. Nevidím to jako problém, kniha je to opět špičková.

Izu
09.11.2016

Nejslabsi kniha cele serie.A pritom to umi McDermid lip.Nemelo to zadnou stavu, unyla az hloupa zapletka.Prislo mi to psano stylem:Dlouho jsem s Carol a Tonym nic nenapsala, tak ty dva zase ohreju.Ale nefunguje to.Bohuzel.

raty
06.10.2016

První z této série, které nedávám 5 hvězdiček. Těšila jsem se na pokračování a první polovina knihy tedy nic moc. Druhá polovina je zajímavější, ale rozhodně ne tak, jako předchozí díl.
Čtvrtou hvězdičku jsem přidala, protože to prostě je Carol a Tony. Závěr knihy slibuje pokračování. Snad to příště bude zase lepší.

Hella
01.09.2016

Obvykle hodnotívám série s Tonym a Carol vysoko, ale v tomto případě jsem spíše rozčarovaná. Sice jsem dočetla, ale musela jsem se do toho skoro nutit. První polovina je v podstatě pouze o Carol a jejím hledání cesty zpět, v druhé půlce se sice přidá zločin, ale tak nějak to prostě není ono.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Val McDermid

Val McDermid
skotská, 1955

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených40x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce33x
v Chystám se číst22x
v Chci si koupit9x