Středa nám chutná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh o dětech z neobyčejného dětského domova Slunečnice, kde vládne hodná paní ředitelka Pralinka, a co je nejdůležitější - kde jsou děti šťastné.

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60269/streda-nam-chutna-60269.jpg 4.347
Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Středa nám chutná

Přidat komentář
broskev28
09.09.2017

"Jsi sám se sebou spokojen, Františku?" To je věta, kterou kárám svého syna, ač se vůbec nejmenuje František. A oba si v ten moment vzpomeneme na knížku, z níž jsem si citát vypůjčila, hlavně na tu pohodu, která z ní při našem společném čtení doslova tryskala. A jelikož máme tuze rádi jablečný štrúdl neboli závin, hned bychom Cilku adoptovali!
Iva Procházková je pravou dcerou svého otce a její knížky patří k tomu nejlepšímu, co bylo v naší dětské literatuře napsáno. Asi proto se tak obtížně shánějí a my jich v naší školní knihovně máme jen pár . . .

rezka339
12.09.2015

Přesto, že jsem to četla až teď, kdy už nejsem malým dítětem, byla tato kniha moc úžasná. Měla v sobě tolik krásných myšlenek.

haWranka
09.05.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Jako dítě jsem si z toho vzala něco úplně jiného než jako dospělák, ale líbí se mi stále.

Maguša
15.03.2014

Moc pěkné čtení pro děti. :) Jelikož jsem to nečetla v dětství, ale až teď, byly pro mě ty rostoucí jablka na hlavě už trochu moc. Každopádně si myslím, že hlavně školkovým dětem se musí knížka moc líbit.

Janasem
06.05.2013

Knížky Ivy procházkové mají půvab a smysl, tahle se nevymyká a patří k těm, co se k nim ráda vracím :-)