Strážný anděl

Strážný anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1865/bmid_strazny-andel-aEC-1865.jpg 4 56 18

Ve svém osmapadesátém románu, který je oslavou života, naděje a odpuštění, vypráví Danielle Steel působivý příběh o mateřské lásce k synovi, o tragédii, která téměř zničila rodinu... a o zázraku, který ji zachránil. Sedmnáctiletý Johnny Peterson dokáže pouhým slůvkem nebo úsměvem vnést světlo do místnosti, naplnit matčino srdce hrdostí a podnítit v lidech kolem sebe snahu o to nejlepší. Vysoký hubený Johnny, vynikající sportovec a student, měl před sebou nadějnou budoucnost - dokud vše nezmařila tragická automobilová nehoda. V následujících měsících se rodina pokouší poskládat střípky svých životů a uprostřed největšího žalu se stane zázrak. Johnnyho duch se začne zjevovat na těch nejnepravděpodobnějších místech - a vidí ho pouze dva lidé, kteří ho nejvíc potřebují: devítiletý bratr, jenž od jiné nehody před pěti lety vůbec nemluví, a matka, která odjakživa oddaně pečovala o svou rodinu, ale nyní potřebuje vlastního strážného anděla.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Johnny Angel , 2003

DeKo1996
15.06.2021 5 z 5

Nádherná dojemná kniha plná citlivých momentů. Nejednou jsem při čtení měla slzy v očích. Tahle autorka prostě umí.

Renča2211
17.02.2021 5 z 5

Překrásná kniha o nádherném vztahu matky a syna, který je nitkou osudu a tragickou nehodou náhle přetržen... jsou však věci mezi nebem a zemí a jelikož pouto mezi nimi bylo za života velmi silné, zůstalo takové i po synově smrti. Doporučuji všem, kniha se čte jedním dechem.

jahnovaz
15.01.2021 5 z 5

Tahle kniha mě přivedla ke čtení. Téma, které se dobře čte každému, koho zajímá co se asi může dít po smrti.

Zelvicka03
14.08.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, od začátku do konce jsem plakala a těším se na další knihy od této autorky.

zimolka
05.05.2019 4 z 5

Smutná,dojemná krásně napsaná kniha.

Zvireci
25.06.2018 5 z 5

Skvělá prostě skvělá!!

Esmeralda168
11.08.2017 3 z 5

Kniha byla dojemná, ale tak nějak jednotvárně plynula ke konci - žádné zvraty, napětí, překvapení.

RSR
14.06.2017 3 z 5

Knížku jsem četla kvůli čtenářské výzvě, jinak tento druh literatury není úplně můj šálek čaje, a tenhle byl navíc ještě pro mně hodně sladký. Ale i tak zajímavý námět.

Jack.Bledsoe
08.02.2017 3 z 5

Pustil jsem se do toho víceméně z hecu/na přání (nikdy předtím jsem žádný ženský román nečetl) a můžu říct, že se to dalo přežít bez jakýchkoliv větších obtíží:) Prvek nadpřirozena tomu v mých očích zásadně pomáhal, takže pokud by i jiní muži chtěli udělat radost partnerce, nebojím se doporučit právě tuto knihu:)

Jo a kdyby to nějaký syn kupoval jako dárek pro maminku, tak ať přibalí i pořádnej balík papírových kapesníků:))

KateBeckett
01.10.2016

Je to jedna z jejích knih, která mě opravdu dostala. I když vím, že taková věc se ve skutečném životě nemůže nikdy stát přesto mě hodně dojala už proto, že jsem určitě mezi lidmi, kteří by si přáli aby se mohli naposled rozloučit z člověkem, který nečekaně odešel.

marek6463
28.03.2016 4 z 5

I když nemá tato kniha více stránek tak i přesto má svůj evidentní potenciál.

Beni
27.09.2015 5 z 5

Čtenářská výzvy 2015 - KNIHA, KTEROU MILUJE VAŠE MAMKA

Mamina sbírá knihy od této autorky a všechny je zbožňuje, takže bylo snadné přijít a jen tak sáhnout do knihovny a nějakou si vybrat.
Musím říct, že jsem měla určitě šťastnou ruku. Kniha byla naprosto skvělá. Strašně moc smutná, ale přitom nádherná... Brečela jsem tak, že jsem na písmenka ani neviděla..

1v8na
07.08.2014 5 z 5

Tahle kniha se mi velmi líbila. Bylo to krásné a zároveň přitom smutné. Chvílemi jsme u toho brečela.

betulka2972
08.06.2014 5 z 5

brečela jsem jak želva...smutne a pritom krasne...

Lenka
23.11.2012 5 z 5

Knížka je krásná a smutná. Dokonce ukápla i slzička.

Alexxandra
07.09.2012 3 z 5

Musím přiznat že na začátku jsem brečela jak želva,ale jinak mě tahle kniha nenadchla,děj mě ničím moc nezaujal.

dark.ma93
02.09.2012

Normálně románky téhle autorky nečtu a nemusím, ale tahle chytla za srdíčko a četla se jedním dechem.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Tohle je opravdu nádherná kniha, ale plakala jsem...

smrt pro ženy rodinné vztahy posmrtný život

Danielle Steel
americká, 1947