Strážní andělé

Strážní andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288504/bmid_strazni-andele-qE5-288504.jpg 3 14 7

Cherri sní o rodině, o bohatém a úspěšném manželovi. Zdá se, že právě takového našla v doktoru Nashovi, se kterým se počítá na místo primáře. Idyla i láska však trvají jen do chvíle, než Nash svede na Cherri tragickou chybu, která má za následek smrt pacienta. Brzy vyjde najevo, že fatálních omylů je víc, jenže někdo v nemocnici nestojí o potíže a vše se snaží ututlat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Nightingale Effect , 2015

mariva
01.11.2020 4 z 5

Kniha mě docela příjemně překvapila, protože anotace uvádí příběh jen jedné z postav a já měla obavy, aby to nebylo drastické čtení ve stylu Cooka. Tohle bylo spíš odpočinkové čtení, nic náročného, ale knížka se četla dobře.

sabca
01.05.2018 4 z 5

Mě se kniha líbila. Zajímavý příběh 3 sestřiček z nemocnice, které bydlí ve společném domě. Pro mě to žádná nuda nebyla. Netrpělivě jsem čekala na konec, jak jejich příběh skončí. Doporučuji jako oddechovku

Joyce24
16.05.2017 3 z 5

Průměrný příběh z nemocničního prostředí. Neurazí, ale ani nenadchne. Čekala jsem od knížky něco víc. Určitě se k ní již nikdy nevrátím.

arket
20.01.2017 1 z 5

Po přečtených 30 stránkách vzdávám. Kniha mne vůbec nezaujala.

zuzana2599
20.10.2016 3 z 5

Nenáročná oddechová četba z prostředí nemocnice. Grace, Cherri a Joanna jsou kamarádky a zároveň spolu pracují jako sestřičky... Čtení je to docela zábavné, není nikterak nudné, no u mě knížka výrazněji nezabodovala, mám z ní pocit průměrnosti, takže volím tři hvězdičky :-)

Šárka5875
03.10.2016 3 z 5

Podle anotace jsem čekala, že ústřední postavou celé knihy bude Cherri. Čekala jsem tudíž více napětí a propracovanější děj, složitější a více psychologicky rozpracované vztahy. Nejvíce prostoru dostala v příběhu asi Grace. Její tuctový románek mě však moc nezaujal. Kniha celkově mi připadala napsaná strašně jednoduše, předvídatelně. Čtete, ale v podstatě už hodně dlouho před koncem víte, jak to celé dopadne. Jako oddechovku ale můžu klidně doporučit.

milunka21
19.09.2016 5 z 5

Kniha mě neskutečně překvapila.Strašně mě chytla a nemohla jsem se odtrhnout.Osud tří žen mě neskutečně zaujal.Perfektní....

Autorovy knížky

2016  63%Strážní andělé