Volání úplňku

Volání úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166612/bmid_volani-uplnku-RDG-166612.jpg 4 368 63

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Full Moon Rising , 2006

Aríka
30.10.2016 4 z 5

Kniha byla čtivá, sem tam vtipná a užila jsem si ji. Ale... není to můj šálek kávy (a to sci-fi fantasy miluji).

učtenávčelka
21.08.2016 odpad!

Pro mě velké zklamání a nejlepší z knihy je asi křestní jméno hlavní hrdinky - Riley. Děj se odehrává před a během úplňkové horečky, kdy vlkodlaci mají sexuální horečku a hlavní hrdinka během "vypjatých" a akčních situací přemýšlí jak vyš*ukat mozek z hlavy nepříteli, tedy bývalému příteli, který ji podrazil. Rozhodně otevřené psaní o sexu, a o tom jak se jí z těch všech samců vaří krev. Na druhou stranu jsem z toho necítila vzrušení a samotné sexuální scény byly nemastné neslané. Qinnovi jsem fandila, přestože ho 2x podrazila a tak jsem si přečetla i druhý díl.

Ewik
16.07.2016 3 z 5

Abych řekla pravdu, anotace mi přišla zajímavější, jak kniha samotná ačkoliv nápad byl dobrý. První polovinu jsem si říkala: "to jako vážně?!" Tolik příšer a mutantů (kožoměnci, upír-vodní muž, gryfon, nepovedené mutace zombie) jsem nezažila od dob Buffy, přemožitelky upírů. Kostrbatá zápletka, erotické scény mi nepřišly ani trošku smyslné a Reily samotná? Necvičená asistentka z kanclu se záhy ukáže jako prvotřídní bojovník, který rozdává kopance a rány pěstí. Nic moc.
Druhá půlka byla poměrně zajímavější a to jen kvůli Quinnovi, který to trošku oživil. Na něj jsem zvědavá, takže další knize zkusím dát ještě šanci a budu doufat, že uvidím více akce a zajímavější zápletku.

Baraliska
14.06.2016 5 z 5

Zajímavá knížka, od které se nedá odtrhnout.
Ta kniha je tak skvělá, že by si zasloužila deset i více hvězdiček. Jenom pět nestačí. To je moc málo pro tak úžasnou knihu!!!

Shaki
17.05.2016 5 z 5

Pro mne byla kniha příjemným překvapením. V prvním díle se skloubilo jak sexuální napětí, tak akční scény. Popisované vztahy nebyly přeslazené a byly brány s nadhledem, přesto se tam začal nějaký vztah objevovat. Otevřený přístup k sexualitě na druhou stranu nebyl promiskuitní, ale vyplíval z nutnosti přežití. I příběh sám o sobě má hlavu i patu a přesto je plný záhad a nezodpovězených otázek. Konec se nedal předem odhadnout.
Hlavní postavy jsem si oblíbila hned od začátku a nezklamaly mě po celou dobu. Jsem zvědavá, jak se vztahy budou vyvíjet dál. Otevřený konec knihy je spíš k dobru a mám chuť se hned pustit do dalšího dílu. Jsem zvědavá, kam to naše hrdiny (hlavně Riley) zavede.

jitka7
20.12.2015 4 z 5

Kniha se mi naprosto líbila. Děj byl super. Tenhle žánr mám ráda a málokdy jsou knihy tohoto žánru suprové. Ale tohle je vážně super. Naprosto mě to dostalo a hned jsem musela číst další a další.

Jass
23.06.2015 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ve svém žánru určitě nepatří mezi špičky, ale ani to není žádný propadák. Občas jsem se trochu ztrácela proč se zrovna vloupávají tam a tam, protože to je jejich oblíbená činnost, ale Quinn mi to vynahrazoval.

maca5449
20.01.2015 4 z 5

Páni! Tohle zavání další skvělou sérií od Fantom Print. Skoro to vypadá na obstojnou konkurenci k Nočním lovcům, uvidíme, co přinesou další díly. Vážně by mě nenapadlo, že se z vlkodlaků dají udělat otroci sexu. :D

Dandulka
23.10.2014 5 z 5

Zatím to vypadá, že mě bude bavit další upírsko- vlkodlačí série. Honem na druhý díl!!!!!

Samaret
05.10.2014 1 z 5

Knihu jsem si koupila hned po vydání a hned ji začala číst. U dobré knihy to bývá tak, že se člověk začte a musí se nutit čtení přerušit, když není čas. Já se v tomhle případě bohužel pořádně nezačetla, v polovině mě naprosto opustilo veškeré napětí a elán knihu číst dál a po půl roce jsem se musela nutit, abych ji alespoň dočetla.
Pro mě ztráta času a do dalších dílů se rozhodně nechystám.

Samira
09.09.2014 2 z 5

Kniha mě přitáhla zdařilou obálkou a zajímavou anotací, těšila jsem se na ni a následovalo zklamání. Autorka se mi zdála nevypsaná, zápletka kostrbatá a složitosti, působily směšně, což určitě nebyl původní záměr. Hlavní hrdinka si mě nezískala, její náhodný sex způsobený vlčí horečkou byl uf, fuj...s nepříjemnou pachutí. Kdo se mi naopak líbil byl Quinn, jeho dějová linii mě zaujala a už kvůli němu otevřu pokračování, abych zjistila, jestli se příběh i způsob vyprávění zlepší. Protože původní záměr nebyl špatný, jen se to nějak nepovedlo zrealizovat.

*Pájuše*
25.08.2014 1 z 5

Knihu jsem četla asi před rokem, ale doteď si pamatuji, že postavy mi lezly na nervy od první stránky až do konce a některé pasáže v knize mě tak akorát znechutily a odradily od dalšího čtení.

Laf
11.07.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Zase trochu jinak pojatý tento žánr. Je to dobře napsané a čte se to úplně samo. Můžu jen doporučit :)

Lorrainee
25.06.2014 1 z 5

booooooože to byla blbost... Nezlobte se na mě ale nic jiného mě nenapadá.

Lenka.Vílka
03.06.2014 3 z 5

Kniha byla v ramci konkurence zanrovych kamaradicku spis prumer. Hezky napsane, dejove uspokojive, ale nebylo tam nic dalsiho, co by me donutilo sahnout po dalsim dilu...ale prestoze ocenuju jine pojeti, nebylo to pro me dost. Nejak se nemohu zbavit dojmu, ze mi tyhle pribehy proste nevyhovuji. Nemam rada drsnacky hned od zacatku. Mam radeji, kdyz se tou drsnackou postupne stava, pro me je to prirozenejsi a prijemnejsi cteni...asi tak nejak...docetla jsem a...proste nic dal...

NikinkaFantasy
13.03.2014 4 z 5

No... knížka byla celkem zajímavá. Ale něco se mi prostě nelíbilo, něco neidentifikovatelného. Riley mi byla svým způsobem přitažlivé, Rhoan taky, Talona a Mishu jsem neměla v lásce od prvního okamžiku. Quinn mi nevadil. Ta záležitost s Quinnem mě rozhodně navnadila k dalšímu dílu. Bohužel musím ubrat jednu hvězdičku.

Monica14
31.12.2013 5 z 5

Mě se tato kniha moc líbila. Přečetla sem ji jedním dechem. Četla jsem více knih o upírech či vlkodlacích a tady to bylo pojato jinak a pro mě nově a zajímavě.

renefer
27.09.2013 4 z 5

Kniha má zajímavou záplatku, která nepostrádá napětí a sex. I když musím říct, že milostné scény v této knize na mne působí dost rozpačitě, rozhodně nejde o \"sexy smyslný příběh\", jak je psané v anotaci. Je spousta jiných autorek, kterým tento popis sedí daleko lépe (třeba z urban fantazy L.K. Hamilton).
\"Vlčí horečka\" se mi líbí, konečně zase někdo vymyslel něco nového.Člověk si nemůže při čtení říct, ježiš, ta holka je nymfomanka, ona má chudák přece vlčí horečku :-)

Janičta
13.09.2013 2 z 5

Sečteno podtrženo.. nic moc. Hlavní hrdinka Riley je dhampirka (pojata jinak něž jsem byla dosud zvyklá) a od začátku to vypadá, že je jen kancelářská krysa, což asi nebude tak úplně na místě, protože ve většině knihy si vede jako ostřílená strážkyně , i když mi není jasné, kde tyhle zkušenosti nabrala... (co jsem pochopila, ve smečce to nebylo). Na druhou stranu musím autorce zatleskat za to, že Riley se za svou sexualitu nestydí. Na to moc často v knihách nenarazíte.
Celá ta věc s měsíční horečkou na mě působila uměle. Získala jsem dojem, že je tam jen proto aby se do knížky snáze zapasovaly sexuální scény... a ty nejsou špatné a ani jich tam není neúměrně moc, ale člověk který takové knihy normálně nečte by mohl být překvapen. Příběh byl docela zajímavý a autorka hodila udičku, takže jsem zvědavá na další díl.

JajaAP
13.09.2013 4 z 5

Musím uznat, že to nebylo špatné. Jak už tady někdo řekl, sérií tohohle druhu je spousta a taky mi trošku vadí, že si musíte zvyknout pokaždé na jiné věci. Jako co danou bytost zabije a jaké má schopnosti a podobně. Tahle kniha je plná sexu, až se mi zdálo, že se ho tam autorka snažila tak moc dostat, že to provedla až dost přehnanou a násilnou formou. Ta vlčí horečka byla trošku moc přehnaná. Ale jinak to byl docela zajímavý příběh a další díl si rozhodně přečtu.

upíři vlkodlaci erotika

Keri Arthur