Volání úplňku

Volání úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166612/bmid_volani-uplnku-RDG-166612.jpg 4 368 63

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Full Moon Rising , 2006

shey
12.01.2020 2 z 5

Knížky od fantomprintu s urban fantasy mám moc ráda, ale tohle se vážně nedá číst

Ivet1990
11.01.2020 3 z 5

Nevím co říct. Tohle byla moje první fantasy kniha a mám z ní zmatené pocity. Do teď jsem četla jen detektivky a romány a rozhodla jsem se zkusit něco jiného. Ze začátku jsem z děje byla dost zmatená a měla jsem trochu problém si to dohromady jak to vlastně je, ale čím víc jsem četla stával se pro mě děj určitým způsobem zajímavý. Určitě této sérii dám šanci a přečtu si další díl a uvidíme jestli mě takový žánr chytne.

Turante
19.12.2019 5 z 5

Trošku slabší, ale mám ráda tento typ fantasy, takže se hned pouštím do dalšího dílu.

Misicka0001
14.12.2019 3 z 5

Zajímavé čtení ale mě se víc líbila Mercy a Alfa a omega.. Takový super hrdina neporazitelna... Ale dalo se číst

havrmoni
20.10.2019 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Já takovéto fantasy můžu.

Ameeiz
08.10.2019 4 z 5

Dobře se mi četla celá serie

ronave
15.02.2019 3 z 5

Vlkodlaci, upíři a dhampíři a další.
Zajímavé je, že v této knize o těchto lidech ví celý svět. Kniha je propletena i erotikou ;-)

Ryorka
25.07.2018 3 z 5

no je to takové hloupoučké, ale aspon je tam za tou trtkací vlkodlačí měsíční horečkou nějaký příběh.

Siu83
15.06.2018 5 z 5

Hezky se to četlo, jdu hned na druhý díl.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Rozhodně to není kniha pro děti, ale dospělí si na ní smlsnout, i já si tehdy smlsla, když jsem ji četla.
Je sice pravda, že bych jí dala jen 4,5 hvězdičky, ale neviděla jsem důvod, jí tu 1* strhnout.

moudivlacek
27.12.2017 4 z 5

Sice nejsem zrovna moc velký příznivec upírů a vlkodlaků, přesto jsem tuto knihu přečetla, je to taková fantasy pohádka pro dospělé. Každopádně mě trochu mrzel konec, protože jsem chtěla vědět víc.
No, asi se budu muset poohlédnout po dalším díle.

Evule114
14.12.2017 5 z 5

Tak z téhle knížky moje srdíčko jásalo. Přesně podle mého gusta, hned jsem si běžela koupit celou sérii. Za mě prostě dokonalé :-)

venacava
13.11.2017 2 z 5

Série KD nebo MT ti není, ale kniha je zábavná a přečtu si další díly... A měsíční horečka je opravdu skvělý nápad jak omluvit spousty sexu v příběhu ;)

Alena_S
26.10.2017

Slibovali vlkodlaky. Trochu akční, trochu lechtivé. Tak jsem se šla podívat. Ale... měsíční horečka?? Oh come on, to snad ne :D

LucyDvorska
30.08.2017 4 z 5

Ani tak nějak nevím, co na tuto knihu, četla se mi dobře a také rychle. Jen tak nějak nemohu říci, že by mne zrovna nadchla. Některé pasáže byly zajímavé a napínavé. Jen prostě si na ni nedokáži udělat určitý názor. Mám ráda fantasy i erotiku. Knihu hodnotím jako takovou čtivou, ale průměrnou, i přesto že jsem ji měla za 2 dny přečtenou :).

Calla2002
11.07.2017 5 z 5

Super kniha je pravda že to na Kate Danies nemá,ale je to čtivý vtipný,erotický a je tam i akce oblíbila jsem si jejího bratra i Quinna a těším se na další díl

lenča30
08.07.2017 5 z 5

Akce,děj,sex. Za mě dobrý. :-)

Nuray
19.01.2017 4 z 5

Jelikož mám ráda urban fantasy, nedokázala jsem si odepřít další z těchto děl.

Popravdě ačkoliv už na obálce je psáno "erotika", očekávala jsem, že to bude jako u Kate Daniels - víc akce než sexu, kterej mi tam jaksi překážel místy. Občas je to fajn, ale tady to bylo pořád, i když to v kontextu s tím, čím Riley je, dává smysl.

Na druhou stranu když odmyslím tuto stránku věci, knížka se mi moc líbila. Zajímavej příběh, Quinna jsem si hned zamilovala. Prostě "džentlmenskej upír" :D :-)
Za mě 4 *, na Kate Daniels a ani na Mercy Thomsonovou to nemá, pořád je to další prima dílo :-)

Těším se na další díl, který si s chutí přečtu.

jaspis
08.12.2016 odpad!

Tak to teda bylo něco. Kniha měla pár dobrých pasáží, ale uvažování věčně nadržené Riley bylo děs. Nato, že působila jako prudce inteligentní Terminátor s přehledem o upírech a všem nadpřirozeném, ze sebe udělala nemyslící loutku a tak trochu rajdu. Myšlenkové pochody nedospělého jedince úroveň knížky taky zrovna nezvedlo. Mám ráda tento žánr, ale tohle teda ne...

trudoš
30.11.2016 2 z 5

Detektivní linie primitivní, obsazení komparzu průměrné a celkově je tu originality tolik, že by se za nehet vešla. Zato sexu je tu habaděj, i když kapánek samoúčelného, ale kdo by si stěžoval, když jde o pěknou holku, ne?
Keri Arthurová umí naštěstí vyprávění okořenit vtipem, což výrazně zachraňuje celkově nepříliš slavný dojem z knihy. Tedy ne že by šlo o bůhvíjakou zábavu, na to tu pro soulože nadržené poloviční vlkodlačice není čas. Blížící se úplněk je neúprosný. Škoda jen, že je to stále dokola to samé, jednoduché šup sem šup tam a oddechový čas. Což mi přijde jako dost velká škoda, protože možností je hodně, a když už nic dalšího autorka na příběhu neodvedla, mohla trochu invence předvést alespoň v tomhle ohledu. Problém totiž je, že všechna ta řemeslná erotika je tady vysloveně navíc. Jenže bez ní by byla osnova zápletky ještě blbější než s ní. A to ani nezmiňuji přihlouplé vztahové mnohaúhelníky. Za mě tedy průměr a jsem upřímně zvědav, jestli další díl můj postoj nějak změní.

upíři vlkodlaci erotika

Keri Arthur