Smrtící touha

Strážkyně Riley Jensonová snad pokaždé musí čelit těm nejhorším zlosynům. Ani tentokrát tomu není jinak. Někdo tu oživuje mrtvé, aby za něj konali krvavé dílo. K něčemu takovému je zapotřebí opravdu temného čarodějnictví, a přesně to na Riley čeká na konci řady lidských těl, použitých k bizarnímu rituálu zla. K tomu se navíc objeví další série brutálních vražd, která otřese upířím světem jejího milence, Quinna. A tak poslední, co Riley potřebuje, je žár nadcházejícího úplňku, v němž její vlkodlačí hormony začínají bublat – a už vůbec nepotřebuje, aby se na scéně objevil toulavý vlk a sexy lovec odměn Kye Murphy a začal jí fušovat do řemesla....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426331/smrtici-touha-ZXM-426331.jpg 4.828

Strážkyně Riley Jensonová 7.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Deadly Desire, 2009

Kniha Smrtící touha

Turante

Noo, tak tenhle díl byl zajímavý, skoro od začátku jsem si myslela, že to tak dopadne, takže žádné překvápko. Tak uvidíme, jak se to vyvine dál, už aby to bylo!

maca5449

Nemůžu dát 5 hvězd, protože prostě nesnáším Quinna. Co to s ním vůbec v tomhle díle bylo?! To jako prodělal transplantaci osobnosti, nebo co?!

Evule114

Keri opět zabodovala. Mám dojem, že díl od dílu je lepší a lepší. Moc si přeji, aby Kye zkřížil cestu Riley v dalších dílech. Necháme se překvapit. Za mě rozhodně super.

Peťa2110
31.12.2019

Táto séria sa stala mojou srdcovkou, strašne dobre sa mi číta :-) Veľmi dobré oddychové knihy čo sa čítajú samé...U dlhších sérií kde je veľa dielov mávam problém že ma prestanú baviť a sériu nedočítam. No táto séria ma baví stále a tuším čím ďalej tým viac. Autorka nesklamala ani v tomto diele a knihu som doslova zhltla a neviem sa dočkať ďalšieho dielu. Jedinou obrovskou chybou je to dlhé čakanie na ďalší diel. Samozrejme by sa dalo vytknúť viacero "chýb" ale to nechám na druhých....

Evka3814
29.12.2019

Miluju k? žhavé knihy s upíry,vlkodladky a podobným nadpřirozenem;) Takže jsem si oblíbila i další spisovatelku,která má fantazii a umí si s příběhem pohrát. Tento díl mě asi bavil nejvíc i když jsem si užila i ty předešlé. Akorát ten konec mě nechal napnutou jak strunu a už se nemůžu dočkat pokračování.

havrmoni
16.12.2019

Opět moc pěkný díl. Škoda, že musím čekat na další.

gabriela9668
01.12.2019

O půlnoci jsem začala číst a spát jsem šla až když jsem měla knihu přečtenou. To se mi dlouho nestalo

Keri Arthur
australská