Polibek hříchu

Polibek hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176657/bmid_polibek-hrichu-Gqs-176657.jpg 4 273 34

Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně – od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačka s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život. Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdný Kade s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Kissing Sin , 2007

Senza Jenka
07.12.2023 5 z 5

Po přečtení anotací a štítků by člověk čekal banální upírsko-vlkodlačí slátaninu podřízenou erotické lince. Nečekala jsem, že to bude mít skutečný náboj. Vlastně to není ani nijak zvlášť "nadpřirozené". Vlkodlaci a kožoměnci i upíři jsou běžnou součástí společnosti a děsivé přízraky, které Riley ohrožují, jsou produktem genetického inženýrství.
Nebýt specifického vlkodlačího folklóru, který bere sex, jako jakoukoliv jinou společenskou aktivitu (tanec), kterou je možné provozovat klidně hromadně a prakticky s kýmkoliv a za kterou není nutné, ani žádoucí někoho odsuzovat, byla by to taková napínavá detektivka. A ten vlkodlačí přístup je vlastně docela osvěžující.
SPOILER:
Líbila se mi postava Mishy a bude mi chybět. S Quinem budou zřejmě potíže a Kellen... no uvidíme. Líbí se mi i Kade.

Duchoslp
14.12.2021 3 z 5

Pokud se čtenář povznese nad Riley sexuální apetit, dostává se k dobrodružství plné intrik a magie. Takové oddechové čtení.

Luigi1
13.07.2021 5 z 5

Tento druh literatury se moc líbí.Držim Riley pěsti ať se sevšín zdárně popere.

denniys
16.05.2021 2 z 5

Tento díl je o chlup lepší než díl první, ale pořád tomu prostě strašně moc chybí. Riley se plácá ve svých milostných problémech, stává se z ní nepřemožitelná superžena, Quinovi je věnováno žalostně málo prostoru a tak nějak stačí číst každý třetí řádek. Hvězdičku zatím přidat nemohu...

Zuzka_Zuu
12.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji! :)

johana3160
19.12.2020 3 z 5

Opet dil plny akce a sexu. No nevic se do pameti zaryje ten konec... fuj... ale jinak celkem pohoda...

Ivet1990
15.01.2020 3 z 5

Tak v tomto dílu se už děj začal stupňovat a začíná to být víc čtivější než první díl. Snad to bude i nadále na napětí jen přibývat.

Foxie89
13.01.2020 2 z 5

Oproti prvnímu dílu je přidáno více děje, více akcí. Tak snad to takhle bude pokračovat i dál :) Ale stále ponechávám pouze 2 hvězdy

Turante
22.12.2019 5 z 5

Opět super, co dodat.

havrmoni
21.10.2019 5 z 5

Někdy byl sex tak nějak zbytečný a mohla se ovládnout. Ale autorka napsala postavy s nějakými vlastnostmi v nějakém světě a mě se to docela líbí. Hezky se to čte. Škoda, že tak pomalu překládají, je 9 knih této série a autorka má i jiné knihy. Nevím na co se stále čeká.

Evickar
13.05.2019 3 z 5

Až na hlavní hrdinku, která každému roztáhne nohy to bylo velmi dobré.

mišule5
01.04.2019 2 z 5

Tak musím uznat, že tento díl byl o něco lepší jak předchozí, hlavně tam bylo víc akčních pasáží a méně těch sexuálních a tím se děj konečně rozjel. Přidala bych půl hvězdičky, ale to bohužel nejde tak ponechávám *** tak snad se to u dalšího dílu zlepší :)

Ryorka
26.07.2018 2 z 5

nějak tu vlčí sexualitu nepobírám. Zdálo se mi to ještě hloupější než ten první díl. Myšlenkové pochody hlavní hrdinky nechápu, ale možná je to tím, že nepřemýšlí hlavou. Holt, mozkové buňky mezi nohama nenajdeš.

Hospodyňka
02.03.2018 2 z 5

Jsem udřená četbou. Dvě hvězdy jsou za fantazii autorky v komplikovanosti zúčastněných.

Evule114
14.12.2017 5 z 5

Zase překvapena :-) kožoměnec a koňodlak? No proč ne :-) Kade působí jako velký sympaťák :-) co víc dodat, opět přečteno během chvilky :-)

venacava
13.11.2017 3 z 5

Lepší než 1 díl... Jdu na další díl

Alena_S
06.11.2017

Líbí se mi zde zmíněná podobnost Quinna s milencem Anity Blake, to je trefné. S tím rozdílem, že v jednání Richarda je aspoň minimální logika a Anita se narozdíl od Riley aspoň pokusí najít lepší důvod pro náhodný sex, než "Jé, v místnosti je chlap, tak to se nedá nic dělat a musím." :)

janno69
08.01.2017 5 z 5

Zajímavá zápletka, tento díl se mi líbil více než jednicka. Podle hodnocení, má série vzestupnou tendenci, tak se těším jak to bude dál. Jdu na třetí díl :-)

*Pájuše*
26.10.2016 1 z 5

Co tohle mělo být za příběh?! Riley jsem nechápala, její myšlenkový pochody byly nesmyslný a děj se točil pořád kolem toho nepodstatného, tedy to, s kolika partnery Riley hupsne do postele a co za to získá!
Jsem znechucená jejími názory - "je to jen sex". No dobře, teď ještě toho svýho potenciálního partnera na celý život nenašla (to ale neznamená, že bude myslet rozkrokem pokaždé, když se jí nějaký chlap dostane do hledáčku! A to její "s ním to stojí za prozkoumání", "s tímhle mužem se ještě v budoucnu zapletu" atd. mi přišlo nemístné!), ale pochybuji, že kdyby ho našla, že by s ní díky tomuhle vydržel. Logicky, žádný chlap se nechce dělit (majetnictví je těžká nemoc).
Ono monogamie u vlkodlaků je poměrně zajímavá (v podání téhle knížky bych řekla až směšná). Jestli Riley opravdu dokáže být monogamní, tak začnu chodit do kostela! Bleh...
To, co autorka předvedla, je jen laciný drama o x-stránkách, které postrádá jakoukoliv logiku. Proto nevidím důvod, proč bych po téhle sérii měla někdy v budoucnu ještě sáhnout.

angelbooks
14.09.2016 5 z 5

Protože jsem si až po víc než roce všimla, že jsem pod tuto knihu nevložila komentář, tak to bude hodně stručné,
Určitě knihu doporučuju, je to napínavý děj, který vás od sebe prostě nepustí :D, za mě určitě 5hvězd.

upíři vlkodlaci erotika

Keri Arthur