Strážci Žulového paláce

Strážci Žulového paláce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37651/bmid_strazci-zuloveho-palace-pPV-37651.jpg 4 10 2

Trampoty s kapitánem a jiná dobrodružství slavného kluba "ábíčka" Dobrodružný příběh pěti chlapců ze skupiny Strážci, známý z kresleného seriálu v časopise ABC.

kokrokr
08.07.2020 2 z 5

Romány pro kluky čtu rád i ve zralém věku, ale tohle je slabší přepis celkem slušného komiksu z ABC. Plachetnice opsány od Ransomeho a Zrzek je Rychlonožka od Foglara. Mladší ročníky to pobaví patrně více.

Yalka
12.01.2013 5 z 5

Byla jsem dokonalá cílovka: Verneův Tajuplný ostrov jsem četla několikrát (takže jsem si užila všechny narážky), bavily mě knížky o dětech, co zažívají dobrodružství v přírodě (já jsem četla hlavně Ransomeho, Foglar byl tehdy na indexu a ke mně se nedostal) a tuhle knížku jsem potkala přesně v tom správném věku.
Takže jsem byla okouzlená, super čtenářský zážitek, který jsem si několikrát zopakovala, tuhle knihu jsem milovala.
(P. S. vydání, které jsem četla v 80. letech, se jmenovalo Trampoty s kapitánem a nikoli Strážci žulového paláce)