Strach z temnoty

Caine se může považovat za šťastného: splnil se jeho sen a stalo se nemožné - obyčejný pes se změnil v čistokrevného vlkodlaka. A navíc potkal nejúžasnější ženu, které není odporný, ba dokonce se zdá, že ho potřebuje. Toto štěstí zatím nekalí skutečnost, že Cassandra je nejhledanější ženou na světě. Po jediné prorokyni, schopné číst vize, pátrají nejenom král vlkodlaků a král upírů, ale také Temný Lord.. Chce Cassie donutit, aby mu věštila slavný návrat na zem, vítězství ve válkách... Proti Cassie stojí mocný nepřítel. Jedna z jejích vizí jí ukáže stěnu - pevnou hradbu postavenou proti moci Temného Lorda. Správně podobenství pochopí a Temný lord je zahnán z tohoto světa - kam...?

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163491/strach-z-temnoty-UF2-163491.jpg 4.3108

Strážci věčnosti (9.)

Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-7309-240-5

Kniha Strach z temnoty

Evka3814

Tuto sérii je radost číst,na tento díl jsem se těšila a rozhodně nezklamal. Bylo v tom hodně akce a byl to napínák do konce:) Opět super čtení

Ryorka
08.10.2018

jak řekl jeden nejmenovaný britský premiér v jednom nejmenovaném filmu " s kým se tady budu muset vyspat abych dostal šálek čaje ?" , tak se ptám já " kolik postav se spolu bude muset vyspat než konečně zadupou Temného lorda do země ?" náhodou jsem narazila na další přeložené díly a tak jsem si řekla, že si osvěžím pamět, páč poslední díl, ktery jsem četla byl osmý. ta dějová linka o Temném lordu a proroctví mě prostě lákala. Ale bylo to utrpení, fakt. Tolik stupidního chování, tolik klišé, sentimentálního kýče a feministickejch keců pohromadě, jsem eště neviděla. A to nemluvím o sexuálních scénách. V prvních dvou, třech knihách to eště člověk přežije, ale třeba v jedenácté to už bylo sexuální peklo. Já chápu, že ti dva si to tam užívali, ale pro čtenáře třeba deváté knihy to bylo jak manželský sex po 40 letech. Furt to samý....knoflíček sem, knoflíček tam , věčně zkroucený palce u nohou, penisy bolestivé touhou, výbuchy horka, atd. a eště ty hloupé dialogy u toho. Proboha, proč někdo píše tak dlouhou sérii založenou na erotice, když má tak omezenou představivost a slovní zásobu ? No nic, trochu jsem se rozvášnila, tak at to jednoduše shrnu. Toto není má nejoblíbenější série a omluvuju se všem skalním fanynkám tohoto díla za svůj názor.

TerezaMondeková
10.03.2018

To jsou slova, která mě napadají, když pomyslím na tuto sérii. Celá série je dokonalá. Nemá jedinou chybu. Jediný, co mě mrzí, že už je konec. Tato kniha celou sérii skvěle zakončila. Objevili se tam všechny postavy z předchozích dílů, což jsem velice ocenila. Musím přiznat, že mi trochu dělalo problém se zorientovat, ale taky jsem to zvládla. Tato série patří k mím oblíbeným. Z celé série se mi líbí příběh Abby a Danteho a pak Styxe a Darcy. Ty jsou moji nejoblíbenější.
Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila.
Celou sérii si určitě ještě jednou přečtu.

misak94
12.02.2018

Skutečné epické finále. Naprosto perfektní zakončení série a skvěle vyřešené nevyhnutelné zakončení. Mrzelo mě, že zde vlastně děj obou hlavních hrdinů této knihy byl omezený ale chápu, že bylo třeba vyřešit vše týkající se velkého finále. Nakonec naprostá spokojenost.

carollfu
30.07.2017

Tento závěr celé série byl úžasný, překvapilo mě, že nakonec všechny zachránil muži nemilovaný, ženami milovaný Levet. Knihy jsou si navzájem tak podobné a přesto svým způsobem originální. Doporučuji.

jankaander
18.07.2017

Bavilo a líbilo

MinaHawke
30.01.2017

Konečně se dozvídáme o poslední sestře z vlkodlačích čtyřčat-Cassie. Opět je hlavním hrdinou vlkodlak, který je tedy ze začátku jen pouhý obyčejný pes, ale stane se z něho čistokrevný vlkodlak a není to nikdo jiný než starý známý Caine. A hlavní hrdinkou je již zmíněná Cassandra.

Wendysek
12.09.2016

Průměr...

Fizulka71
01.08.2016

Na díl s Cainem a Cassandrou jsem se moc těšila, bohužel mě zklamal. Děj nic moc, občas jsem se v něm ztrácela. A to mě mrzelo. Ani Levet to tentokrát nezachránil.

len85hor
18.05.2016

opět pěkné čtení, celá tato série mě nesmírně baví a skvěle si při ní odpočinu

Dandulka
09.05.2016

Mám moc ráda tuto sérii, je taková neotřelá a má spád.

angelbooks
01.02.2015

U tohodle, posledního dílu, jsem dlouho váhala mezi 4 a 5 hvězdičkami.
Rozhodování bylo hlavně proto, že se mi zdálo, že zde bylo málo scén mezi Cainem a Cassandrou.
Ale nakonec jsem dala 5* ze dvou důvodů.
Nechtěla jsem porušit čáru, kdy jsem u každé knihy ze série Strážců věčnosti dala 5*.
A pak jsem si řekla, že i když tam bylo málo scén mezi našimi dvěma hrdiny, bylo to i přesto strhující. Hlavně ten konec. Levet byl úžasný. Má nejoblíbenější postava :D, jen on dokázal naštvat krále vlkodlaků i upírů :D :D :D. Vlastně ten tam naštval snad všechny chlapi ve svém okolí :D xDDD
Ještě nikdy jsem si neoblíbila postavu tolik, jako jsem si oblíbila leveta :D.
CELOU SÉRII MOC MOC MOC DOPORUČUJUUU :))), nebudete litovat :).

Gabika56
26.01.2015

Na tenhle díl jsem se strašně moc těšila a opravdu mě nezklamal, krásně se to četlo, ostatně jako všechny díly, pohodové, jednoduché, čtivé, odpočinkové... Paráda!

jolek
11.02.2014

ahoj, chtěla bych se zeptat jestli není ještě nějaké pokračování série? Například o Gaiovi a jeho družce? Předem díky za info

sisulisa
25.09.2013

Autorka ma zase nesklamala. Perfektná séria.

karolinka.kaja
05.07.2013

Kruciš... Jediný díl, který mě chybí. Jinak všechny ostatní jsou už doma v knihovně a přečtené.. Občas mě sice zaráží ta síla jednotlivých postav a Temný Lord. Ale jako u všech knížek, které jsem četla je v každé něco.. Tato série je úžasná. Když jsem četla první díl, netušila jsem že jsem si objednala červenou knihovnu. Zaujal mě jen název. Velice jsem se pak divila po přečtení padesáti stránek a než jsem dočetla knížku, měla jsem objednané ostatní díly.
Čtení zdar

trynitrix
04.07.2013

Super zatím poslední díl se mi líbil nejvíc, přijde mi že tam bylo víc akce. Tak se opět těšit co přinese další díl který je zatím v nedohlednu :-D

Nuttelka
18.06.2013

tato série mě prostě baví :-)

Monicay
03.06.2013

Knížky ze série Strážci věčnosti se mi všeobecně velice líbí, i když při čtení některých pasáží musím kroutit hlavou. Čím vyšší číslo dílu, tím víc těchto okamžiků se u mě vyskytuje. Vždycky mě pobaví, že každý nový chlápek je neskutečný borec, nebezpečný až na půdu, s mocí, která překonává všechna měřítka, ale když se postaví zlu v podobě Temného lorda, většinou dostane na frak. Strach z temnoty se mi z této série zatím líbil asi nejméně, nepodařilo se mi totiž oblíbit si Caina. Jinak ale má kniha (stejně jako ostatní díly) své kouzlo.