Spolu v temnotě

Spolu v temnotě https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150746/bmid_spolu-v-temnote-PwE-150746.jpg 4 144 19

Tři povídky v jedné knize. Jedinečné doplnění série "Temnot"! Kde sídlí temnota: Matka čtyř čistokrevných vlkodlačic Sofie, zachránkyně rasy, si nepřipadá vůbec jako nastávající babička - i když pomyšlení na širší rodinu v ní už nevyvolává takový strach. Ten naopak pociťuje při anonymních výhrůžkách, kterými se jí někdo snaží zastrašit. Král však nenechá dlouho svou tchyni v ohrožení! Překvapení temnotou: Vůdce londýnských upírů má problém - nemůže přestat myslet na překrásnou dívku. Juliet se oprávněně bojí, aby neskončila jako spousta jiných žen, kterým Viktor věnoval přízeň - se zlomeným srdcem. Chtě nechtě s ním však musí nakonec spojit své síly, aby společně zachránili nejbližšího přítele. Temnotou navěky: Uriel se podobá andělovi. Tak to alespoň připadá Katty, když jí osvobodí ze zakletí, jež jí opřádalo po dvě staletí. Při útěku ze stříbrné cely je provázejí nesnáze... a v Katty se sváří odpor vůči upírovi s náklonností ke krásnému a jemnému muži. Uriel cítí také víc, ale ve sblížení s krásnou cikánkou mu brání tajemství.... celý text

Horory , Povídky , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Where Darkness Lives, Taken by Darkness, Darkness Eternal , 2011

marie2577
marie2577
03.12.2020 3 z 5

Tento díl byl ze všech nejvíce akční. Milé pohodove

Saraken
Saraken
08.10.2020 5 z 5

Proste uzasne :) kazda jedna kniha stoji za precitanie

havrmoni
havrmoni
07.10.2020 5 z 5

Já si užila všechny tři.

cukrovka
cukrovka
14.01.2020 3 z 5

Povídky mě úplně nezaujali. První příběh se týká Sofie - matky vlkodlačích čtyřčat - která mi byla nesympatická už v základním příběhu a neměla jsem potřebu se o ní dozvědět něco víc. Druhý příběh se týká Viktora - vůdce londýnských vlkodlaků. Tento příběh byl zajímavější, ale ani o této postavě, která se pouze mihla v posledních dílech jsem neměla potřebu si číst. Nejvíc mě lákal příběh Katty jež byla matkou Layly, ale ani zde se autorce nepodařilo mě zaujmout.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
29.07.2019 3 z 5

Abych byla upřímná... nechtěla jsem číst tuhle knihu. Popisem mě moc nezaujala a taky nejsem moc na povídky, ale i tak mi to nedalo a musela jsem si tuhle knihu přečíst. Docela se mi líbila. Není to sice nejlepší kniha, kterou jsem od této spisovatelky přečetla, byl to spíše takový průměr, ale i tak se k téhle knize určitě někdy vrátím.
První povídka... ta mě opravdu moc nebavila. A upřímně jsem vůbec nečekala, že by autorka napsala něco zrovna o Sofii. V předešlých knihách jsem si ji moc neoblíbila. Přišla mi jako bezcitná mrcha, což vlastně o sobě i prohlašovala.
Druhá povídka se mi zdál ze všech tří nejlepší. Sice to taky nebylo úplně nejlepší z toho všeho, co autorka napsala, ale přečtla jsem si ji ráda.
A třetí povídka... průměr. Neurazí, ale ani nenadchne.

Charmedka
Charmedka
13.04.2019 3 z 5

Já nejsem povídková, takže nemůžu říct, že by mě kniha nějak chytla. Pro mě osobně jsou povídky malinko zbytečné, i když na druhou stranu je fajn zjistit něco málo o vedlejších postavách. Ale jak jsem psala, nejsem fanoušek povídek, takže nedokážu podobné knihy docenit.

Hlavně mi vadí, že během čtení povídek, hlavně té první, se čtenář vrátí o několik dílů nazpět. Řeší se tam události, které jsou již dávno vyřešené, což mi dojem ze čtení trochu kazí.

Ovšem oceňuji ochotu tohle vydat, protože u nás většinou tyhle mezidíly vůbec nevycházejí.

jankaander
jankaander
18.07.2017 5 z 5

Super čtení

MinaHawke
MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Ani mi nevadilo, že kniha obsahovala tři příběhy, bylo to takové oživení, protože kdyby někoho nebavila třeba první povídka, mohl se těšit na druhou a nebo na třetí. A i když kolem číhá nebezpečí hlavní hrdinové si vždy najdou chvilku na erotiku :)

Wendysek
Wendysek
23.09.2016 3 z 5

1. až moc sexu, 2. až moc zdráhání, 3. až moc protahování s poměrně nečekaným rozuzlením

Dandulka
Dandulka
18.09.2016 5 z 5

Vlkodlak a upír dohromady? Láska je mocná.....

Gabika56
Gabika56
26.01.2015 4 z 5

Kniha se mi ze série líbila asi nejméně, ale zase se mi líbilo, že to mělo rychlý spád, ale budu si odporovat, že někdy bohužel až moc... To jsem se teda vyjádřila no :D
Každopádně fajn knížka z fajn série a fajnové zimní peřinové povalovačky ;)

mexx
mexx
12.11.2014

Veľmi by som si chcela túto knihu kúpiť, ale nikde ju nedostať. Neviete niekto, kde by sa ešte dala kúpiť. Ďakujem

Siu83
Siu83
15.04.2014 5 z 5

Hezké doplnění série :-)

trynitrix
trynitrix
11.03.2014 4 z 5

Super všechny tři povídky. Mělo to děj a spád. Čtení relax, toto nezklame :-)

sisulisa
sisulisa
25.05.2013 5 z 5

Kniha sa mi páčila, súhlasím s nuttelkou, bolo to veľmi pekné doplnenie celej série. Áno, tie vzťahy vznikali rýchlejšie, ale zase boli to poviedky, tak by sa to aj dalo čakať. Určite doporučujem prečítať.

Senza Jenka
Senza Jenka
15.04.2013 3 z 5

Už v ostatních knihách je vývoj vztahu superrychlý - spojení je osudové a tedy nevyhnutelné, bla bla bla... Liší se trochu jen ta omáčka okolo. Čte se to dobře, nic proti, ale tohle už byla fakt příliš zhuštěná verze - kdyby tyto příběhy byly součástí jiných dílů, asi by to ničemu nevadilo.

Monicay
Monicay
06.04.2013 3 z 5

Vlastně ani nevím, co k téhle knize říct. Ivyová se mi hodně líbí, ale tahle knížka byla ve srovnání s ostatními podprůměrná. Možná to bylo tím, že příběhy byly tak krátké, že jejich děj byl téměř úsměvný. Líbil se mi Luc, který vystupoval v první povídce - myslím, že by ho autorka užila i v delším příběhu. A taky jsem nebyla moc spokojená s překladem - nad některými slovními spojeními jsem se musela pozastavit, např. 'Hrome, tohle bude pochopení roku.' nebo 'Katy si rukou protřela břicho.' A některé milostné scény, ach jo... '...hladil v pravidelném rytmu, vyladěném na maximální slast.'

Nuttelka
Nuttelka
12.03.2013 5 z 5

příjemné doplnění celé série :-)

Lena565
Lena565
04.03.2013 4 z 5

Nejvíc se mi líbila povídka Kde sídlí temnota :-)