Chuť temnoty

Chuť temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41233/bmid_chut-temnoty-EIn-41233.jpg 4 305 32

Strážci věčnosti série

Darcy Smithová vždy cítila, že se něčím liší od ostatních lidí-jen kdyby věděla, jak moc. O svém pravém původu má jen nejasné tušení, neboť vyrůstala v adoptivní rodině. Jak veliká je její cena pochopí, až když je osudově vtažena do nemilosrdného boje mezi upíry a vlkodlaky, a zároveň objevuje nový svět plný extáze-a temných vášní. Spalovaný touhou po Darcy by udělal Styx-vládce všech upírů- cokoliv, jen aby ji dostal ze spárů Salvatora, smrtelně nebezpečného vůdce vlkodlaků. Salvator ví, že čas vlkodlaků se krátí. Téměř na pokraji vyhynuté své rasy se nezastaví před ničím, aby získal Darcy jako svou královnu-protože ona je klíčem k jejich záchraně.... celý text

Horory , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Darkness Everlasting , 2008

Thalin
10.08.2023 3 z 5

Sice se do toho tady motají i vlkodlaci, ale velikou změnu to nezajistilo. Je to pořád taková jednodušší upíří-vlkodlačí literatura s pár sexuálními nebo naopak přeslazenými a hlavně předvídatelnými scénami a pár klišé patřících k tomuhle žánru. Ale na zabití času stačí a po letech jsem si ty knihy klidně připomněla.

scarletblue
26.06.2022 3 z 5

Čtivá, zajímavý děj, ale chyběl mi hlubší kontext. Ve finále se toho moc nedělo.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Nemám moc ráda, když se v sérii neustále opakuje to samé. Dominantní úplně poblázněný muž a žena, která se do něj zamiluje. Romantická linka mě nebavila, ale dějová linka co byla na pozadí mě nutí číst dál a zjistit, co se vlastně stane o co v téhle sérii jde.

Starlet
14.11.2021 5 z 5

Temné fantasy, s velkou porcí vášně, erotiky, napětí a akce- tohle si prostě potřebujete přečíst.

Třetí díl je za mě o hodně lepší, jak druhý, je tu více akce a chemie mezi Darcy a Styxem mi tu přijde mnohem více lepší a uvěřitelnější. Díky tomu jsem hltala každou stránku.

Opět se ocitáme v prostředí upírů a k tomu i v prostředí vlkodlaků. Setkáváme se tu s poměrně nevinou Darcy, která se prostě snaží proplouvat svým život, když ji najednou její život zkříží jeden vlkodlak a jeden upír- a nedej bože, že jsou oba dva sexy. Takže se ocitáte v citovém vydírání a prostě si říkáte komu více fandit... za mě ale ne, první volbou byl Styx- upírský sexy král, no prostě nefanděte mu, že.

Jsem strašně ráda, že díly svým způsobem navazují a odkazují na sebe...Shay byla skvělá jako vždy, ale trochu ztratila to svoje badass kouzlo ale Vipapir, kterého jsem v jeho série nedokázala vystát, si u mě dokázal to jeho kouzlo trochu napravit.
Co se týče Leveta, ten suprově dokázala zařídit humor.

Samotný děj, mi tu přišel mnohem více propracovanější, více akce s více tajemstvím.

Nikidree
19.06.2021 2 z 5

Nemůžu si pomoct, nadšení z prvních dvou dílů mě přešlo. Dost na to, abych velmi zvažovala, zda se pustím dál.
Jsem zvyklá na mocné, prastaré arogantní a pyšné týpky, i na ženy v nesnázích, chudinky a zároveň drsné borky v jednom (ať už silou, emočně nebo ostrým jazykem), ale tohle... Tohle je na mě trochu moc. Shrnula bych to jako klišé s klišé v klišé.
Nejspíš bude chyba u mě a ne u knihy. I tak to zmíním. Celou dobu jsem spíš vnímala absurdnost vztahu hl. hrdinů, než abych byla napnutá, kdo Darcy vlastně je, s kým skončí, co se stane, nebo třeba zda někomu nepůjde o život.
Dante s Abby měli hodně zajímavou a dobře popsanou zápletku, Viper se Shay mě naprosto okouzlili, protože jejich zápletka mě velmi oslovila i bavila. Ale Styx s Darcy mě nezaujali vůbec. Možná že kdyby Styx se Salvatorem nebyli takový nafoukanci, mohlo to být zajímavé, ale takhle..
Ne, nesedlo mi to. Je to prostě spíš jen román pro ženy s fantasy prvky. Byť společenství upírů (obecně démonů) má autorka očividně promyšlené.

marie2577
03.12.2020 3 z 5

Sice stále stejný den ale pěkně napsané asi to doctu

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Milujem tuto autorku styl pisania postavy ...

Denisar92
26.04.2020 5 z 5

Super:)

cukrovka
03.01.2020 5 z 5

Skvělé pokračování série. Jsem ráda, že se v příbězích objevují i postavy z minulých dílů. Autorka opět dokázala skvěle nakombinovat napětí s romantikou a erotikou.

jitka7
16.11.2019 5 z 5

Autorka mě každým svím dílem vtahuje do příběhu víc a víc. Darcy byla strašně miloučká. Je hezké, že i v další knize vystupují ti, z předešlých. A Levet je fakt skvělý, má úžasný smysl pro humor. No a pro mě je Styx prostě top z upírů.

havrmoni
13.09.2019 5 z 5

Je to lepší a lepší :). Tenhle byl snad ještě hezčí než ty předchozí.

Áža707
30.04.2019 4 z 5

Člověk by se bál, že knihy budou monotónní a nebudou se vyvyjet, ale to je opak. Skvělé pokračování, jsem ráda že ve větší míře se vyskytují postavy z předcházejících dvou knih. Doopravdy další skvělé fantasy a těším se na další díl. O kom asi bude?

VytíVlčice
29.06.2018 5 z 5

Díl Chuť temnoty jsem z celé série přečetla jako první a díky němu jsem pokračovala dál. Velmi mě nadchnul příběh Styxe a Darcy, neboť jsem se dokázala vžít do hlavních postav. Mám moc ráda, když je muž ve vztahu dominantnější, ovšem neustálé špičkování od Darsy tomuto příběhu dodává jiskru. Rozhodně jeden z oblíbených dílů.

Maruš.D
17.05.2018 5 z 5

Tak příběh Darcy a Styxe mne zatím zaujal a bavil nejvíce. Trochu jsem se bála, že až budu zase po dlouhé době číst tento žánr, bude to o 15- letých puberťácích, kteří nemohou tento svět vnímat ještě se všemi nástrahami života, ale naštěstí jsem byla mile překvapena. Jednu zápletku předbíhá jiná. Děj není tolik předvídatelný, ale je napínavý a nenechá Vás knihu odložit ani na chviličku. Moc se mi líbí, že jsou knihy propojeny a postavy se prolínají všemi díly. Určitě doporučuji. :-))

brendiska
14.05.2018 3 z 5

S povděkem mohu říct, že kvalita psaní i děje se s každou další knihou zlepšuje. Z první knihy sem byla celkem zklamaná, ale tento díl již přinesl to co bych očekávala.
Je fajn že sme konečně narazali na vlkodlaky, jejichž šéf navíc není klasický záporák = padouch, ale skýtá do budoucna materiál na hlavní postavu.
Každopádně tento díl už mohu s čistým svědomím doporučit jako fajn oddychovku

TerezaMondeková
30.01.2018 5 z 5

Další skvělé pokračování. Autorka má opravdu talent vymyslet příběh, který je napínavý, dobrodružný a originální. Příběh, který je plný erotiky, romantiky, lásky, nebezpečí, akce, překvapení a humoru. Nechybí ani skvělá zápletka a úžasný napínavý konec, ani úžasný epilog.
Darcy se mi jako hlavní hrdinka líbila. Byla to obyčejná žena... Teda aspoň si myslela, že je obyčejná. Líbilo se mi, jak autorka vymyslela, že patřila do světa démonů. Ale stejně jediný, co od života chtěla byla rodina. Lidi, kteří by ji měli rádi a brali by ji takovou jaká je. Líbilo se mi, že to vlastně našla u upírů. Taky jsem hodně zvědavá na ostatní sestry.
Styx se mi jako hlavní hrdina líbil zatím asi nejvíc. Sice patřil mezi ten dominantnější typ mužů a všichni ho museli poslouchat, často bylo po jeho, protože byl králem, ale líbilo se mi to. Darcy mu nic nedarovala a měla svojí vlastní hlavu.

katushah
04.04.2017 3 z 5

Chrlič by mohl mít svojí vlastní knížku. :D

MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Konečně na scénu vstupují vlkodlaci a to je dobře, protože se musím přiznat, že je mám raději než upíry. A také se dozvídáme o nekončící válce mezi upíry a vlkodlaky. Takže můžu říct, že mě bavila o trošku víc než předešlé díly. Děj plyne velmi slibně a já se nenudila, právě naopak jsem se bavila.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Dvoumetrový Styx a metr šede vysoká (nebo spíš nízká) Darcy, úplně to vidím v barvách :-) Ale zmákla ho pěkně, holka. Tento díl se mi zatím líbil nejvíc, správně namíchaná akce, napětí i romantika, potažmo erotika. A Levet a jeho bonmoty už jsou jen tou pověstnou třešničkou na dortu.

angelbooks
03.01.2015 5 z 5

Třetí díl mě opět nezklamal. Bylo v něm to co jsem chtěla :).
Styxe jsem po konci druhého dílu fakt nemusela, ale v tomto díle jsem si ho docela oblíbila. Změnila jsem na něj názor. Což si myslím, že je dobře.
Musím ještě napsat dodatek o Levetovi. Hrozně se mi líbili části kdy Levet provokoval Styxe.
:DDD
Doufám, že se Levet objeví i v dalších dílech :).

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy