Strážci světla

Strážci světla https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373024/bmid_strazci-svetla-SCn-373024.jpg 5 3 3

Strážci světla jsou mocným společenstvím osvícených duší, které jsou oddány šíření míru, léčení a péči o celý svět. Tento úžasný balíček karet je mostem mezi nebesy a Zemí, zobrazuje 45 nanebevzatých mistrů, duchovních božstev a vyšších bytostí z nejrůznějších světových tradičních náboženství, kteří jsou zde, aby pomohli všem, kdo si je přivolají. Tyto karty jsou pro každého, kdo kráčí po duchovní cestě a touží rozvíjet svou intuici, využívat duchovních darů a důvěřovat poselstvím, jichž se mu dostává. Brzy si vytvoříte ke kartám úzký vztah a najdete vlastní metodu, jak je používat a interpretovat. Dovolte strážcům světla, aby vám pomáhali a vedli vás na každém kroku vaší duchovní cesty! V knize se mimo jiné dozvíte, jak vykládat karty pro sebe i ostatní a jak nejlépe zformulovat prosbu o pomoc a vyšší vedení. Kyle Gray se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a své klienty a publikum nepřestává udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Synergie

Keepers of the Light Oracle Cards

Lucif
23.02.2019 5 z 5

Úžasné, boží, nádherné, přesné kartičky :-*

Knihy jak vykládat většinou nečtu a tahám si kartičky intuitivně, ale tuhle jsem přečetla naprosto celou a je vážně boží ;-) = je to napsáno stručně a jasně, velmi dobře - čitelně a to co je tam psáno je naprosto trefné. Dokonce mi je jeden človíček rozmlouval a pak se jich nemohl nabažit :-D

Varvara
23.01.2019 5 z 5

Tyhle karty se rychle zařadily mezi mé nejoblíbenější. Tématicky podobné (v češtině) jsou, pokud vím, akorát Nanebevzatí mistři od Doreen Virtue a ty jsem nezvládla hlavně kvůli kýčovitým obrázkům. Strážci světla naopak patří mezi karty s velmi zdařilým grafickým zpracováním. Jednotlivé bytosti Světla jsou jako živé, což je samo o sobě velmi působivé a podmanivé. Karty mají příjemný formát, jsou pevné a míchají se dobře. V doprovodné knize jsou vždy stručné informace o dané bytosti a pak návrh interpretace karty. Texty jsou povznášející a nejde přitom o líbivé ezokecy a mazání medu kolem pusy.

RenataP
21.05.2018

Co tu najdete? Přehlídka představitelů duchovních božstev, uctívaných symbolik a archetypů v celé kráse! Docela se mi to líbí. Kyle Gray vytvořil karty, kde těmto osobnostem věnoval kousek času a z jejich odkazu a symboliky stvořil karty, které s vámi mohou promlouvat. Jak tvrdí autor, vyplatí se s nimi dobře skamarádit. Můžete pak od nich dostat podporu přesně na míru. Jsou tak zvláštní a svérázné, snad i díky tomu zvolenému tématu, že si jsem jista tím, že autor má pravdu, když tvrdí, že až prací s nimi si postupně vytvoříte ten pravý, úzký a souznějící vztah.

Kyle Gray
britská, 1988